MSI Optix MAG24C tavsiye eder misiniz?

Ozan87

Kilopat
Merhaba dostlar.

Yeni bir monitör almayı düşünüyorum hatta araştırmalarım sonucunda ve bütçem sonucunda
MSI Optix MAG24C 23.6" 144 Hz 1ms (HDMI+Display+DVI) Fiyatı denk geldim ve görüntü olarak da beğendim. Bu ürünü kullananız var mıdır tavsiye eder misiniz ? Oynadığım oyunları aşağıda sıraladım üstelik bir de bol bol dizi ve film izlerim.

Ekran kartım GTX 1050Ti

En çok oynadığım oyunlar: Battlefield 5, World of Warcraft ve PUBG.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlerde emran kartını değiştirmeyi düşünürseniz güzel seçim. GTX 1050 Tİ için 144Hz fazla olur.
Açıkcası yekın planda değiştirmeyi düşünmüyorum memnunum şuan ekran kartımdan. Şuanki ekranım 60 Hz.
Hocam sizin gönderdiğiniz monitör ile benimkinin arasında ne fark var ? Fiyat olarak Hz,ms panel olarak aynı.

Açıkcası yekın planda değiştirmeyi düşünmüyorum memnunum şuan ekran kartımdan. Şuanki ekranım 60 Hz.

Hocam sizin gönderdiğiniz monitör ile benimkinin arasında ne fark var ? Fiyat olarak Hz,ms panel olarak aynı.
Bu panel daha parlak ve Samsung' un bahsettiği Quantum Dot teknolojisini barındırıyor yani renkler daha canlı.
Gecikme ve Herz aynı olsa da parlaklık ve renk açısından Samsung bi tık daha iyi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı