MSI Optix MAG271CQR 27" 144Hz 1ms nasıl?

@Emre Eryılmaz00 Şu an kullandığım monitör bu. Hakkında bir konu açmıştım:
Mükemmel değil ama fiyatı muadillerine göre ucuz. Alacaksanız bu durumları kabul ederek alın.
Bu monitörü ben de kullanıyorum. Monitörün üzerindeki düğmeden ayar yapmadan Windows uygulaması ile ayar yapabiliyorsunuz. Kulaklık çıkışı mevcut ben bazen onu kullanıyorum.
Monitördeki girişten ses almanı önermem. Kasa arkasından aldığın ses daha kaliteli ve yüksek. Başlarda ben de öyle kullanıyordum ama hem problemli hem de yetersiz ses geldiğini farkedince bıraktım.

@Emre Eryılmaz00 Şu an kullandığım monitör bu. Hakkında bir konu açmıştım:
Mükemmel değil ama fiyatı muadillerine göre ucuz. Alacaksanız bu durumları kabul ederek alın.

Monitördeki girişten ses almanı önermem. Kasa arkasından aldığın ses daha kaliteli ve yüksek. Başlarda ben de öyle kullanıyordum ama hem problemli hem de yetersiz ses geldiğini farkedince bıraktım.

Oyunlar için kafa üstü usb den bağlı kulaklığım var. Ama normal kullanımda monitöre takılı olan kulaklık işimi görüyor. Kulak içi kulaklık kafa üstü kadar baş ağrısı yapmıyor diye kullanıyorum. Yoksa tabi kaliteli ses beklentim yok bu şekilde.

Bu monitör yerine CHG70 almanızı öneririm. Zaten msi panellerinide samsung üretiyor ve ölü piksel tarzı problemlerin çıkması samsungun kendi ürünlerinde daha zor. HDR 600 sertifikası, yüksek kontrast değeri ve QLED ekran bu monitörü benim gözümde en iyi VA panel yapıyor. Yakın zamanda monitör aldığım için çokca araştırdığım 2 modeldir MAG271CQR ve CHG70

Bu monitör yerine CHG70 almanızı öneririm. Zaten msi panellerinide samsung üretiyor ve ölü piksel tarzı problemlerin çıkması samsungun kendi ürünlerinde daha zor. HDR 600 sertifikası, yüksek kontrast değeri ve QLED ekran bu monitörü benim gözümde en iyi VA panel yapıyor. Yakın zamanda monitör aldığım için çokca araştırdığım 2 modeldir MAG271CQR ve CHG70
n11 dışında en ucuz 3500TL

MSİ Optix MAG271CQR almak için Vatan Computer a gittiğimde bana ölü piksel garantisi vermediklerini söylemişti. ( Ankara Söğütözü Vatan)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı