MSI Optix MAG271CQR İade Sorunu

Castellona

Hectopat
Merhaba ben bu monitörü Vatan Bilgisayar üzerinden almıştım. 27 inç çok büyük geldi ve iade etmek için gönderdim. Bugün iade birimi beni aradı ve monitörün ayaklığının süngeri olmadığı için iade alamayabileceklerini söyledi. Bende dedim ki sünger ne kadar fark edebilir? O da müşteriler bazen bu açılmış kullanılmış deyip almıyorlar dedi. MSI'dan monitör temin edemiyor musunuz dediğimde de diğer markalarda sıkıntı olmuyor ama MSI sıkıntılı dedi. Yalan mı söylüyorlar acaba? Sünger ne kadar fark ettirebilir? Sizce napmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben aynı monitörü Amazon.tr'den iade ederken güç kablosunu kutuya koymayı unuttum, kablo poşetlerini hep yırttım. Yine de aldılar, demek ki iade olunca oluyor. Amazon'un farkını bir kez daha görüyoruz.

Bir sünger için müşteri mağdur etmek istemeleri de ayrı bir komedi. İade isteğinizi yineleyin, yine kabul etmezlerse THH'ye gidin.

Ben aynı monitörü Amazon.tr'den iade ederken güç kablosunu kutuya koymayı unuttum, kablo poşetlerini hep yırttım. Yine de aldılar, demek ki iade olunca oluyor. Amazon'un farkını bir kez daha görüyoruz.

Bir sünger için müşteri mağdur etmek istemeleri de ayrı bir komedi. İade isteğinizi yineleyin, yine kabul etmezlerse THH'ye gidin.
Poşet de olsa tamam diyeceğim. Yumuşak bir sünger sadece. Eğer etmezlerse gerçekten gideceğim. Gittiğimde yardımcı olurlar mı ?

Hiç deneyimim olmadı kesin konuşamayacağım ama olurlar diye tahmin ediyorum.
İnşallah iade ederler. İade birimindeki adam konuşacağını söyledi fakat öyle bir bütçem yok. Fazla da param yok zaten. İade etmezlerse bir de tüketici hakem heyeti ile uğraşınca zaten yazım bitiyor. Üniversite okuyorum. Gerçekten bunların yaptığı şey tam bir komedi.
Hiç deneyimim olmadı kesin konuşamayacağım ama olurlar diye tahmin ediyorum.
Bu arada ben poşetleri hiç koymamıştım. Yani vatandan birisinin bir şey iade ederken hiç koymadığını ve o kişiye biz temin ederiz onları bir poşet ne olacak dediklerini duymuştum. Şimdi de bana böyle yaptılar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı