MSI Optix MAG272QP 27" monitör nasıl?

rucukutu76

Hectopat
MSI Optix MAG272QP 27" 165Hz 1ms FreeSync wqhd Gaming monitör almak istiyorum 3200 liraya şu anda var buna muadil hatta daha iyi monitör tavsiyeniz var mı?
Oyun ve film odaklı düşünüyorum grafik işleme render vs. yok.
HP 27XQ ile MSI arasında kaldım arada bin lira fark var bu farkı vermeye değer mi?

Ben bu kadar para vermişken IPS panel tercih ederdim ama tercih meselesi tabi.
oyunlarda va panel tavsiye ediyorlar ama bilmilyorum ya
Bu ürüne baktınız mı ? (sadece bir fikir)
hocam bu ürünün benim attıgım hp den farkı ıps panel olması mı ?
İmzadaki monitöre şayet alternatif düşünürseniz bakabilirsiniz, yeni model bir monitör.
aoc düşünmüyorum açıkcası 2 defa kullandım memnunum ama sanki sıkıldım gibi anakart ve ekran kartı msi sipraiş geçtim monitörde msi a sıcak bakıyorum
msi mag 272qp hafta sonu 2700 lü rakamlara düşebilir biraz bekleyeceğim

aoc düşünmüyorum açıkcası 2 defa kullandım memnunum ama sanki sıkıldım gibi anakart ve ekran kartı msi sipraiş geçtim monitörde msi a sıcak bakıyorum
Marka kombinine her zaman okay :))

Bende almayı düşünüyorm ama kararsızım bazıları iyi bazıları kötü diyor Msi monitörler için.

Bende almayı düşünüyorm ama kararsızım bazıları iyi bazıları kötü diyor Msi monitörler için.

Qp ve Qr diye 2 modeli var farkı bi anlasam rgb aydınlatma dışında karar vericem ama birde c ile başlayan curved modelleri var curved mi alsak kafam 56 oldu

MAG272QP MAG272CQR
2.0 usb var 3.2 usb var
pivot model sağ sol dönüş yok
rgb yok rgb var
VA panel SVA PANEL

aralarındaki vark yok denecek kadar az.

Geri
Yukarı