MSI Optix MAG275r alınır mı?

Yok reis benim şanssızlıklarımı burada anlatsam forumun yarısı toplanır buraya hiç sorun çıkmayacak işlerden bile çıkar bende.
Olsun sıkma canını sen siparişin inşallah düzgün gelir
Fotoğraf atarsınız detaylı çok sevinirim, bende sipariş etmeyi düşünüyorum.
1 tane atabildim işe dönmem gerekli 5 ten sonra istediğiniz resimi atarım
Dün bende buna çok baktim. 27" FHD çok absürt durmazsa bende almayı düşünüyorum. Bide netlik olarak nasil acaba.
Valla absürt durmuyor gayette güzel dibine kadar giriyorum pikseller gözükmüyor kendi içinde bir sürü ayarı var hafif büyük geldi benim masaya o kadar :)
27 inç de FHD piksel sayılır diyorlardi. Çok absürt durmaz herhalde çok alasım var 😅
Sana detaylı resim atacam akşam kardeşim

Son düzenleme:
Bende sipariş ettim. İnşallah sorunsuz gelir kullanırız hepimiz.

Hayırlısı olsun şimdiden.
Monitör geldi efsane hemen alın mükemmel bir şey ölü piksel yok kargoyu alırken mutlaka kutuya bakın gerekirse video çekin bir sıkıntı yok pikselleride saymıyorsun yaklaştığın zaman.

Reisim benim son bir sorum olacak bu yeni monitörlerde çok görmeye başladığım bir şey nedense HDMI veya DP girişi olmuyor bazılarında bunda ikisi de var değil mi?

Son düzenleme:
Bende sipariş ettim. İnşallah sorunsuz gelir kullanırız hepimiz.
İnşallah kardeşim görsel olarak ne istiyorsun birazdan atayım sana
Hayırlısı olsun şimdiden.

Reisim benim son bir sorum olacak bu yeni monitörlerde çok görmeye başladığım bir şey nedense HDMI veya DP girişi olmuyor bazılarında bunda ikisi de var değil mi?
2 tane hdmi 1 adet dp var kardeşim

Son düzenleme:
banda ulaştı çok detaylı inceleyemedim iş yaparken kullanacağım daha çok. Bende sol allta 1 tane ölü piksel var sanırsam benim için sorun teşkil etmediğinden iade etmiyeceğim

Yeni konular

Geri
Yukarı