MSI Optix MAG322CQR iade edilmeli mi?

O zaman şöyle yapayım elime geçince testleri yapayım bir sorun yoksa devam edeyim. Eğer sorun çıkarsa önerdiğiniz modellere yöneleceğim. Son kez sorayım siz bu işte bilgilisiniz. Bilene soralım :)
Oyun neredeyse hiç oynamayacağım günlük kullanım, dizi, film, kodlama, metin okuma için aldığım monitör mantıklı bir seçim mi sizce? İçime sinsin diye soruyorum cevaplarsanız sevinirim.
2K 27 inç için daha ucuz seçimler yapılabilirdi ama 32inç 60-75Hz alternatifleri bile daha iyi renk sunamıyorlar. İçnize sinsin, iyi fiyat.

Konu ile alakasız ama bu modelin eskiden indirim ile 3000 TL olduğunu hatırlıyorum, şimdi yine indirimle 3500 TL ve rakibi yok. Yönetime teşekkür etmek lazım.

2K 27 inç için daha ucuz seçimler yapılabilirdi ama 32inç 60-75Hz alternatifleri bile daha iyi renk sunamıyorlar. İçnize sinsin, iyi fiyat.

Konu ile alakasız ama bu modelin eskiden indirim ile 3000 TL olduğunu hatırlıyorum, şimdi yine indirimle 3500 TL ve rakibi yok. Yönetime teşekkür etmek lazım.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Peki VA olması IPS'e göre dezavantaj sağlar mı çok? IPS panel benim kullanım amacıma daha mı hizmet ederdi? Son kafama takılanda bu.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Peki VA olması IPS'e göre dezavantaj sağlar mı çok? IPS panel benim kullanım amacıma daha mı hizmet ederdi? Son kafama takılanda bu.
Bir şey değiştirmezdi. Panel tipi diğer bakılması gereken şeyler dışında çok etkisiz kalıyor.

Geri
Yukarı