MSI P55M-SD40 ile X3440 uyumlu mudur?

350TL'ye değer. 4GHz'yi denemek lazım. Ben fazla 3.7 civarı yapabilmiştim. Eğer almadıysan ve bulabilirsen Gigabyte tarafında P55A, ASUS tarafında P55D-E olan modeller tavsiyemdir.
En iyi fiyata bulduğum bu hocam. Ancak internete yazdığımda ürünün destek sayfasını bulamıyorum. GD45 çıkıyor yazınca, neden?

En iyi fiyata bulduğum bu hocam. Ancak internete yazdığımda ürünün destek sayfasını bulamıyorum. GD45 çıkıyor yazınca, neden?
Muhtemelen SD-40 OEM için üretilmiş versiyonu. Yani GD-45'i baz alabilirsin. Bu arada anakart RAM seçebiliyor, test ederek al. Ama test ederken işlemci fanının kablosu takılı olsun yoksa görüntü gelmez ve uyumsuz zannedersin.

Tamamdır, kartı aldığımda zaten MSI ile konuşacağım. O.C rehberinizi beklemedeyim, zaten konu açarım ve etiketlerim izniniz olursa.
Estağfurullah hocam ne izni? O.C rehberi değilde tier list gibi olacak. O.C rehberi için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Estağfirullah hocam ne izni? O.C rehberi değilde tier list gibi olacak. O.C rehberi için:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim, bu arada satıcı arkadaş HP bir sistemden söktüğünü söyledi kartı. Dediğiniz gibi OEM sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı