MSI P55M-SD40 ile X3440 uyumlu mudur?

8+8 takamaz mı P7H55-M anakarta?

Anakart bulamıyordum hocam, satanlarda böyle fahiş fiyatlara satıyor. Ne yapalım? Aldık, zaten şu an 16 takabilecek durumum yok. Adam bu kartın 8 GB RAM tek slot desteklediğini söyledi.
Elimden çok fazla P55/H55 kart geçti ama hiçbiri tek slot 8GB desteklemedi. Belki bana denk gelmiştir ama çoğu kişi taktığında çalıştıramamış. Şans işi herhalde. Hayırlı olsun dostum, 8+8 denersen durumu haberdar edersin.

Elimden çok fazla P55/H55 kart geçti ama hiçbiri tek slot 8GB desteklemedi. Belki bana denk gelmiştir ama çoğu kişi taktığında çalıştıramamış. Şans işi herhalde.
Bazı işlemciler destekliyormuş sanırım. Bu arada Snowman X6 almayı düşünüyorum. PSU'nun çekmemesinden şüpheliyim hocam.

Hangi işlemciler destekliyor peki? Ben X3440 ve X3460 ile denemiştim. X6 çok kafa şişirir, T6 Ultra veya alternatiflere bakılabilir. PSU çekmemesi derken anlayamadım dostum?
Kafa şişirsin hocam sorun değil, bütçem ona yetiyor. 400W PSU var, O.C falan yapınca bu PSU kaldırabilir mi bu soğutucuyu falan?

Kafa şişirsin hocam sorun değil, bütçem ona yetiyor. 400W PSU var, O.C falan yapınca bu PSU kaldırabilir mi bu soğutucuyu falan?
Sertifikalı ise sorun olmaz. Hangi ekran kartını kullanıcaksın? Ben noname ve sertifikasız 250W ile 3.4GHz yapmıştım X3440 ile. Daha fazla da giderdi ama eski leş kasam ve stok soğutucu vardı.

Sertifikalı ise sorun olmaz. Hangi ekran kartını kullanıcaksın? Ben noname ve sertifikasız 250W ile 3.4GHz yapmıştım X3440 ile. Daha fazla da giderdi ama eski leş kasam ve stok soğutucu vardı.
Hocam Aerocool VX Plus 400W kullanıyorum, şimdi Snowman X6 125 TDP sanırım. GTX 960 kullanıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı