MSI Pl62 7RC için SSD Önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarın slot bilgileri şu şekilde:
SSD 1x M.2 SSD Combo (NVMe PCIe Gen3 x4 / SATA )
HDD 1x 2.5" SATA HDD

SSD+HDD kullanmak istiyorum. Şu anda halihazırda 1TB HDD var fakat hız konusunda beklentimi karşılamıyor. Amacım programlama veya photoshop yapmak falan değil. Günlük kullanım ve internette gezerken bana hız kazandırsın yeterli. Benim almak istediğim linkteki Samsung marka SSD kat bilgisayarıma uyar mı herhangi bir fikrim yok aydınlatırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
M2 portunda SSD kullanıyor musunuz yoksa portunuz boşta mı ? Harddiski çıkarmadan da SSD ekleyebilirsiniz. Ama eğer zaten varsa sizde sistem onun üzerinde çalıştığı için ve profosyonel olarak video, fotoğraf aktarımı yapmadığınız için eklerseniz bir şey hissedemeyeceksiniz. M2 SSDler; 1) 2)

Şu anda SSD kullanmıyorum M2 portu boş. Alacağım SSD'ye sistemi ve bir kaç programı kurmak istiyorum hepsi bu.Biraz daha araştırdım ve bu SSD'yi buldum 128 gb da işimi görür SSD'ye fazla para vermek istemiyorum.

Tavsiyem o satıcıdan almaman. Samsung Kore menşeili bir firma ve Almanya'da üretim yaptığını özellikle SSD üretimi yaptığını hiç duymamıştım. Ayrıca Toshiba ayrı Samsung ayrı firma, birbirlerinden bağımsız bu yongaları yapıyorlar, Toshiba mühendisleri Samsung SSD aynı cümlede kullanılınca ben biraz işkillendim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı