MSI Pro A620M-E anakartın fan ve RGB bağlantıları nasıl olmalı?

Hocam merhaba, bende aynı anakartı kullanıyorum msi coreliquid 240r v2 sıvı soğutucu aldım monta ettim tam bağlantılara geçtimki hoppala dedim :) çok dertlendim argb çalışmıyor takamadığım için. Araştırdım nasıl yapabilirim diye senin linklediğin ürünü sipariş verdim çözülür mü acaba? Fanları bağladım onlarda sıkıntı olmadı. Sıvı soğutmadan gelen 3 pinli radyatör fanını cpu fan girişine taktım v.s neyse aldığın aparatla benim sorunum çözülür mü?

Hocam merhaba, bende aynı anakartı kullanıyorum msi coreliquid 240r v2 sıvı soğutucu aldım monta ettim tam bağlantılara geçtimki hoppala dedim :) çok dertlendim argb çalışmıyor takamadığım için. Araştırdım nasıl yapabilirim diye senin linklediğin ürünü sipariş verdim çözülür mü acaba? Fanları bağladım onlarda sıkıntı olmadı. Sıvı soğutmadan gelen 3 pinli radyatör fanını cpu fan girişine taktım v.s neyse aldığın aparatla benim sorunum çözülür mü?
Merhaba. Hangisini aldın hocam tekrar link atar mısın?

ARGB için iş görür. Ama fanların 4 pinli güç bağlantılarını bu cihaza bağlamanı önermem, güç bağlantıları anakartta kalsın, sadece 3 pinli ARGB bağlantı kablolarını bu cihaza bağla. Bu cihazı da güç kaynağına. Diğer türlü yaparsan fanların hızını BIOS üzerinden kontrol edemezsin. Cihazdan kontrol etmen gerekir. Cihazdan hız kontrolü de benim deneyimlediğim kadarıyla pek kullanışlı değildi.

Yeni konular

Geri
Yukarı