MSI PSU mu, Gamepower mı?

Bütçe
2500
Hepinize tesekkur ederim bu konu hakkinda bi sure dusundum ve eski bilgisayarimin ramini ve psu sunu satisa koydum ustune ekleyip cooler master 850w gold alacagim isimi riske atmak istemem

80+ dedıklerı sey ne anlama gelıyor
Kanka verimlilik yani o psu dan alcagin extra verim %si artiyor

Hepinize teşekkür ederim bu konu hakkinda bir sure dusundum ve eski bilgisayarimin RAM'ini ve PSU sunu satisa koydum ustune ekleyip Cooler Master 850W Gold alacagim isimi riske atmak istemem.

Kanka verimlilik yani o PSU'dan alcagin extra verim %si artiyor.

Kanka bayağı abartmıssın bende 3070OC 7600X kullanıyorum 650watt 80Plus PSU yetiyor zaten ekran kartın çok güç tüketmıyor işlemciyide kolay kolay zorlayamıyorsun zaten ileride kart değişmeyi düşünmüyorsan 850 inanılmaz gereksiz ve israf gibi.

RTX 4060 Ti R5 7600X ikilisine 750W Gamepower PSU gider mi yoksa MSI MAG MPG falan mı alayim?

Yanlış anlama kardeşim sen bu konuyu tavsiye için mi açtın yoksa Gamepower PSU ile MSI karşılaştırmak biraz abes olmuş anlayacağın şey bu olmalı Gamepower, Frisby, rampage, Everest güç kaynakları bomba diyebilirim tüm donanımları böyle PSU ile güç vermek intihardır 😀 tabiri MSI daha iyi bir psudur.

Geri
Yukarı