MSI Pulse GL76 11UEK-039XTR alınır mı?

Kullanım sonrası yorumlarınız nasıl.

Monster Tulpar T7 v22.1 almıştım. Wi-Fi kartı sorunluydu, bağlantı sık sık kopuyordu. Adaptörü aşırı sıcaktı. Laptop zaten yanıyordu. MSI'a geçtim gerçekten donanımsal olarak belki aynısı ama kaliteyi anlıyorsun. 40 derece havada bazen ısınma artıyor ama cooler Boost teknoloji ile anında soğutabiliyorum. Performansı süper, parasını hak eden ürünlerden. Tavsiye ediyorum. Merak ettiğin varsa yardımcı olurum.
Tek sıkıntısı RTX 3060'ın 130W olmasına rağmen ki en yüksek modeli 6 GB VRAM olması. En yüksek kalitede oyunları şimdilik açıyor ama ilerisi için en az 8 GB VRAM gerek.

Monster Tulpar T7 v22.1 almıştım. Wi-Fi kartı sorunluydu, bağlantı sık sık kopuyordu. Adaptörü aşırı sıcaktı. Laptop zaten yanıyordu. MSI'a geçtim gerçekten donanımsal olarak belki aynısı ama kaliteyi anlıyorsun. 40 derece havada bazen ısınma artıyor ama cooler Boost teknoloji ile anında soğutabiliyorum. Performansı süper, parasını hak eden ürünlerden. Tavsiye ediyorum. Merak ettiğin varsa yardımcı olurum.
Tek sıkıntısı RTX 3060'ın 130W olmasına rağmen ki en yüksek modeli 6 GB VRAM olması. En yüksek kalitede oyunları şimdilik açıyor ama ilerisi için en az 8 GB VRAM gerek.
Bende msi düşünüyordum pulse GL76 modelini ama ekran kartı 85W kötü dediler o yüzden açıkcası bilmiyorum etkisini de 85W ne kadar kötüdür. GP76 şuan 23 bin o da benim bütçemi aşıyor 🙂 monsterı hiç düşünmüyorum çok olumsuz yorum var. Bütçem maksimum 20 olur o da kredi kartına taksit yaparlarsa🙂

Bende MSI düşünüyordum Pulse GL76 modelini ama ekran kartı 85W kötü dediler o yüzden açıkçası bilmiyorum etkisini de 85W ne kadar kötüdür. GP76 şu an 23 bin o da benim bütçemi aşıyor 🙂 Monster'ı hiç düşünmüyorum çok olumsuz yorum var. Bütçem maksimum 20 olur o da kredi kartına taksit yaparlarsa🙂

20 bin verip 85W ekran kartlı laptop almanı tavsiye etmem açıkçası 17.3 mü istiyorsun sadece sende?

20 bin verip 85W ekran kartlı laptop almanı tavsiye etmem açıkçası 17.3 mü istiyorsun sadece sende?
Aynen benimde önceliklerimden birisi 17.3 inç olması magazalarda incelediğimde 15.6 çok küçük geldi. Bilgisayar özelliklerinde bu ekran kartı watt olayını göremiyorum. 85w olmasının etkisi nedir acaba 🙄

Aynen benim de önceliklerimden birisi 17.3 inç olması magazalarda incelediğimde 15.6 çok küçük geldi. Bilgisayar özelliklerinde bu ekran kartı Watt olayını göremiyorum. 85W olmasının etkisi nedir acaba 🙄

Performansa etki eder. 85W bir RTX 3060 ile 130W RTX 3060 aynı ayarda oyunları açmayabilir. MSI'ın Thin ve Pulse serilerinde hep düşük W ekran kartı var.

Burada sıralama var, bakabilirsin: Top Laptop Graphics Ranking

21 olursa bütçe benim modelin 16 GB ramlisi var. MSI GP76 Leopard 10UE-662TR i7-10870H 16 GB 512 GB SSD RTX3060 17.3" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Son düzenleme:
16 gb ram olanı olabilir evet. Siz hangi satıcıdan aldınız acaba atesavm, alsabilişim gibi sitelere güvenemiyorum pek siz nereden almıştınız

16 GB RAM olanı olabilir evet. Siz hangi satıcıdan aldınız acaba atesavm, alsabilişim gibi sitelere güvenemiyorum pek siz nereden almıştınız.

Hepsiburada'dan almıştım. Taksite vade farkı koymamıştı. Atesavm genelde teşhir ürünü satıyor.

Msi resmi satıcılarında fiyatlara 1 2 bin ekliyor zaten çogu zaman ama gittigidiyor da taksit yapıyolar vade farkı almadan. Çok teşekkürler yardımınız için. Msi dışında lenovo, dell ve acer ın da güzel ürünleri var ama işte ısınma ve ekran boyutu seçenekleri kısıtlıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı