MSI R7 240 fan dönmeme sorunu

Mesaj kasmak için geldiğin çok belli. Diğer arkadaşlar çözüm üretmeye çalışmış. Senin kafan sadece sağdan soldan puan kasayım, mesaj kasayım derdinde. Yazık...

Arkadaşım benim ne yazdığım seni çok fazla ilgilendirmiyor. Konu ile ilgili şikayetin varsa moderatöre şikayet edersin. Ben insan gibi gelip yorum yaptım. Kimsenin maddi ve ya manevi değerine hakarette bulunmadım. Profil fotoğrafından da belli olduğu üzere yaşın çok büyük değil. Bilmediğin işlere çok bulaşma.

Arkadaşım benim ne yazdığım seni çok fazla ilgilendirmiyor. Konu ile ilgili şikayetin varsa moderatöre şikayet edersin. Ben insan gibi gelip yorum yaptım. Kimsenin maddi ve ya manevi değerine hakarette bulunmadım. Profil fotoğrafından da belli olduğu üzere yaşın çok büyük değil. Bilmediğin işlere çok bulaşma.
Fotoğraftaki yaşım 15, şuan 18 yaşındayım. İnsanların yaşı hakkında konuşmasanda kendini küçük düşürmesen.

Polemik yaratmayın lütfen! Arkadaşın açtığı konuya gelip, bir şeyler yazıp, sonra da yaşı ile eleştirip ne yazdığım seni ilgilendirmez, konu ile şikayetini yap demek... Sizin yapmanız gereken şeydi bu. Birinin açtığı konunun başlığı uyumsuz ise rapor edilir. Gelip cevap yazılmaz. Üzerine bu seni ilgilendirmez, karışma hiç denmez!

Arkadaşın sorununa gelirsek, bence çıkartıp montajını bir kere daha yapmak işe yarayabilir. Ekran kartında bir sorun yoksa ve kablolar falan tam oturmadıysa veya yanlış bağlandıysa böyle bir sorun olabilir. Başka bir çaresi var mıdır bilmiyorum açıkçası.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı