MSI R7 240 sisteme hangi kasa ve PSU?

Crossfire mı yapacaksınız? Crossfire yapmayacaksanız apu almanızın bir mantığı yok. Amd Athlon x4 860k ile değiştirin işlemcinizi. Daha iyi performans alırsınız. Fiyatları aynı

valla dark n10 öneririm psu olarak kcas 600 80+ 500tl küsür tutar sistemi çöp etmeyin ucuza kacayım diye 80+ bilindik marka psu şart dark n10 da soğtması iyi sessiz ve kaliteli 2si 500küsür tutar

Şuanda APU ile yetinip ilerde 500 TL gibi bir ekran kartı almak mı iyi yoksa şuanda 860K ve R7 240 alıp ilerde R7 240'ı satıp daha iyi bir ekran kartı almak mı iyi?

valla dark n10 öneririm psu olarak kcas 600 80+ 500tl küsür tutar sistemi çöp etmeyin ucuza kacayım diye 80+ bilindik marka psu şart dark n10 da soğtması iyi sessiz ve kaliteli 2si 500küsür tutar
Abi 1100 TL bütçeye 500 TL kasa-PSU ? Sence mantıklı mı?

sisteminiz baya eski tipmiş ama güncelleyeceksenizde düzgün kasa ve psu şart ben kaliteli alıyorum kusurabakmayın 200tl ye kasa ve psu bulunmaz sanırım kasa 50tl değil ya bu dolar bazında zor gibi iyi günler.

Şuanda APU ile yetinip ilerde 500 TL gibi bir ekran kartı almak mı iyi yoksa şuanda 860K ve R7 240 alıp ilerde R7 240'ı satıp daha iyi bir ekran kartı almak mı iyi?

Abi 1100 TL bütçeye 500 TL kasa-PSU ? Sence mantıklı mı?

Apu'yu ben önermiyorum hocam. Ben de apu'nun en son çıkanı var. 7890k performansı harici ekran kartlarına göre çok düşük. r7 240lı bir sistem toplamanızı öneririm. PSU konusunda arkadaşa katılıyorum. Kasanızı 2. el alın bir şey olmaz fakat psu'yu +80 olmasa bile bilindik bir marka alın. PSU sistemin kalbidir..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı