MSI Radeon Mech RX 5500 XT 8 GB nasıldır?

MSI Radeon RX5500XT MECH 8G 8GB GDDR6 128 Bit Ekran Kartı alınır mı ?

• Oy verenlerin toplamı
    19

invent0r

Hectopat
Merhaba!
1 Ay içinde PC toplamayı düşünüyorum. Ekran kartı olarak bunu seçtim: MSI Radeon RX 5500 XT Mech 8G 8 GB GDDR6 128 Bit ekran kartı.

Sizce nasıl bir ekran kartı? Driver kurulumlarında sorun çıkar mı ?(Öyle bir duyum aldım)
Oynayacağım oyun Fortnite (1080P).

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım sadece Fortnite oynamayacaksınızdır...
Zira tonla oyun var,sadece bir oyun için toplayacaksanız daha düşük bir sistem toplamanızı öneririm.
Merhaba!
1 Ay içinde PC toplamayı düşünüyorum. Ekran kartı olarak bunu seçtim: MSI Radeon RX 5500 XT Mech 8G 8 GB GDDR6 128 Bit ekran kartı.

Sizce nasıl bir ekran kartı? Driver kurulumlarında sorun çıkar mı ?(Öyle bir duyum aldım)
Oynayacağım oyun Fortnite (1080P).
Onun yerine 1660 Super daha mantıklı olur. Biraz daha para koyarsan üstüne daha memnun kalırsın.

Son düzenleme:
Umarım sadece Fortnite oynamayacaksınızdır...
Zira tonla oyun var,sadece bir oyun için toplayacaksanız daha düşük bir sistem toplamanızı öneririm.

Onun yerine 1660 Super daha mantıklı olur. Biraz daha para koyarsan üstüne daha memnun kalırsın.
Merak etme.Sadece Fortnite oynamayacağım.Oynayacağım oyunlae Gta5,Fortnite,CSGO,Valorant.Peki ya bu oyunlar için nasıldır?Hâla 1660 super daha mı iyi ?

1660 Super RX 5500XT'den her anlamda çok daha iyi bütçeniz varsa düşünmeden alın.
Screenshot_20200702-194450_YouTube.jpg

Eğer ileride çıkan oyunları da oynayayım daha uzun süre güncel kalsın sistemim diyorsanız, 1660 Super daha iyi bir seçim olabilir. Bir başka dikkat edebileceğiniz durum monitörünüz. Eğer sadece HDMI girişi bulunan ve FreeSync destekleyen bir monitörse, AMD ekran kartı almak da mantıklı olabilir çünkü Nvidia ile AdaptiveSync kullanmak için DisplayPort gerekiyor. Bunun dışında saf güç olarak 1660 Super aradaki fiyat farkına değecektir. Gigabyte' ın 2 fanlı modelini şu anda 2000 TL'ye edinebiliyorsunuz.
Bu görselde 1650 Super modeli test edilmiş. 1660 Super bu iki modelden de yaklaşık %20 daha güçlü.

Yorum yapmadan önce gözlerini aç. Gidip 1650 Super'le karşılaştırmasıni atıyorsun.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.
Pardon kardeşim.Sakin.

Dediğimiz gibi 1660 Super sizi pişman etmeyecektir. Tabi çok ısınmayan modellerini tercih etmezseniz.
Bütçem yok diyorsanız tabi ki 5500 XT alabilirsiniz. O da sizi pişman etmez yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı