MSI Radeon RX 5600 XT MECH OC nasıldır?

Tonyukuk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, Vatan Bilgisayar KDV indiriminde MSI Radeon RX 5600 XT MECH OC modelini 2200 TL'ye aldım. Ancak bu ürün için geçtiğimiz günlerde yayınlanan performansı yükselten BIOS güncellemesini almıyormuş sanırım. Bu kartı kullanıp memnun olan ya da olmayan var mı? Siparişi iptal etmeli miyim sizce? MSI Radeon RX 5600 XT MECH OC

12gbps olduğu için 14gbps ye sunulan %5-15 lik performans artışı biosunu desteklemiyor ancak sorun etmeyin zira zaten kartınız OClu olması bu farkı kapatıyor 😃
Üstteki arkadaşın söylediği gibi, sitesinde Link'te bulunan şekilde Mech serisi için BIOS update görünüyormuş ben fark etmemişim.

Hocam çok memnun değilim açıkçası. Yazılım problemi çok yaşattı bana bu kart, oyunların hemen hepsinde Wattman hatası alıyordum bir ara, hatta garantiye yolladım sorunsuz deyip geri gönderdiler. Şimdi çok nadir Wattman hatası alıyorum şu an arada da bilgisayarda restart atma problemim var.
Hâlâ memnun musun kart tan nasıl yayın felan da açılır mı R5 3600 yanında ?

Hocam çok memnun değilim açıkçası. Yazılım problemi çok yaşattı bana bu kart, oyunların hemen hepsinde Wattman hatası alıyordum bir ara, hatta garantiye yolladım sorunsuz deyip geri gönderdiler. Şimdi çok nadir Wattman hatası alıyorum şu an arada da bilgisayarda restart atma problemim var.
Soğudum cidden AMD'den böyle olunca 2060 alayım bari

Geri
Yukarı