MSI RX 5600 XT Mech OC kullanıcı yorumları

-Jwol-

Hectopat
Ekran kartını almak istiyorum. Fakat kafamı karıştıran bir anlam veremediğim sıcaklık derecesi var. Bir kanal da Fortnite oyununda 77 derecede çalışırken diğer kanal da 49 derece çalışıyor(grafikler aynı). Bu olayı odanın sıcaklığına vermiyorum. Ne kadar fazla fark olabilir ki arada?

Bu yüzden forum da kullanıcilar varsa kart hakkında bilgi oyun içi sıcaklık değerlerini YouTube'a yükleyebilir mi?

Msi alacaksanız Mech OC den uzak durun. Gaming x son derece iyi kart ama fiyatı daha yukarıda. Onun yanında size gigabyte veya sapphire nin 5600xt modellerini önerebilirim.

Ekran kartını almak istiyorum. Fakat kafamı karıştıran bir anlam veremediğim sıcaklık derecesi var. Bir kanal da Fortnite oyununda 77 derecede çalışırken diğer kanal da 49 derece çalışıyor(grafikler aynı). Bu olayı odanın sıcaklığına vermiyorum. Ne kadar fazla fark olabilir ki arada?

Bu yüzden forum da kullanıcilar varsa kart hakkında bilgi oyun içi sıcaklık değerlerini YouTube'a yükleyebilir mi?
Bir de kasa etkeni var. Gidip 10 senelik bir kasa ya da Power Boost benzeri bir kasa kullanırsan her kart çok ısınacaktır.

Neden uzak durun dediniz anlamadım. Ben de aynı ekran kartını kullanıyorum. Siz neden şikayetçisiniz?

Sıcaklık değerleri ile ilgili çok ciddi şikayetler var. Eğer sizin yoksa çok şanslı bir kart size denk gelmiş demektir. 1 ay boyunca araştırdım sonunda sapphire ve gigabyte arasında kaldım. Gigabyte'ı tercih ettim en baba oyunlarda 55-60 dereceyle oynuyorum. MSI mech için 75 derecelerden çok şikayet okudum.

Neden uzak durun dediniz anlamadım. Ben de aynı ekran kartını kullanıyorum. Siz neden şikayetçisiniz?

Kartı kullanıyorsanız biraz bilgi verebilir misiniz? Yeni gelen BIOS Update yapınca MHz değerleri ne oluyor sıcaklık değerleri noluyor?

Sıcaklık değerleri ile ilgili çok ciddi şikayetler var. Eğer sizin yoksa çok şanslı bir kart size denk gelmiş demektir. 1 ay boyunca araştırdım sonunda Sapphire ve Gigabyte arasında kaldım. Gigabyte'ı tercih ettim en baba oyunlarda 55-60 dereceyle oynuyorum. MSI Mech için 75 derecelerden çok şikayet okudum.

Forum da alan bir sürü kişi gördüm maks 65 dereceye çıkıyor dendi. Mech serilerinin bazılarını ben de biliyorum sorunlu ama RX 5600 XT Mech OC'u çok ozenle yapılmış gibi görünüyor. Günde forumda 3 4 saat aktifim fakat öyle bir konu görmedim.

Bir de kasa etkeni var. Gidip 10 senelik bir kasa ya da Power Boost benzeri bir kasa kullanırsan her kart çok ısınacaktır.

Hayır 2 kasa da markaliydi 2 video da. (Mesh panel)

Geri
Yukarı