MSI Radeon RX 570 nasıl undervolt yapılır?

xiDarkSide

Picopat
Daha fazla  
Merhaba,
MSI Radeon RX 570 Armor 4G OC 4 GB GDDR5 256bit AMD ekran kartı için undervolt yapacağım.
Tecrübe sahibi değilim. Yardımcı olur musunuz?
AMD driver kullanarak yapacağım.

1694978502848.png

Frekanslarlada voltajlada oynamadan frekans ayarını açıp kaydet yapınca crash yiyiyorum
Ayarları sıfırlayın. Sonrasında Son 4 voltajı 20 şer 20 şer düşürüp test edin. Benim verdiğim ayarları unutun ekran kartının default ayarlarıyla yapın. Sadece son 4 voltajla uğraşın. Mesela 1150 yi 1130 yapıp öyle deneyeceksiniz. Crash vermezse OCCT test programında 1110. Böyle deneyin birde hocam.

Ayarları sıfırlayın. Sonrasında Son 4 voltajı 20 şer 20 şer düşürüp test edin. Benim verdiğim ayarları unutun ekran kartının default ayarlarıyla yapın. Sadece son 4 voltajla uğraşın. Mesela 1150 yi 1130 yapıp öyle deneyeceksiniz. Crash vermezse OCCT test programında 1110. Böyle deneyin birde hocam.
Stok ayarlarla düşürüp occt acmaya gerek kalmadan crash aliyorum

Stok ayarlarla düşürüp OCCT acmaya gerek kalmadan crash aliyorum

Surekli guc limitini 50 yapmali miyim?

20 dusurdum yine aninda crash verdi

Ayarları sıfırladıktan sonra crash yememeniz lazım. Mavi ekran mı yiyorsunuz? Aygıt yöneticisinde RX570 gözüküyor mu? Bazen OCCT sıkıntı yaratabiliyor. Devre dışı bırakabiliyor.

20 dusurdum yine aninda crash verdi
ekran görüntüsü atar mısınız? crash veren ayarı

Geri
Yukarı