Elektronik MSI Radeon RX 6600 Mech 5.999 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunun üzerine yabancı forumlarda çıkan tartışmaları da inceledim, değişen bir şey yok. İki ekran kartı arasında süper bir soğutma farkı olmayabilir fakat farklarda Mech daha önde. Aynı fiyatta olduklarına göre Mech kesinlikle tercih edilebilir.

Hala ikisi aynı kalite de diyen vs var. Buradaki testte 70 derecelerde geziyor kart. Ben daha 60 dereceyi görmedim. Alınacaksa Sapphire Pulse vs MSI Mech kesinlikle Mech alınmalı.

Bunun üzerine yabancı forumlarda çıkan tartışmaları da inceledim, değişen bir şey yok. İki ekran kartı arasında süper bir soğutma farkı olmayabilir fakat farklarda Mech daha önde. Aynı fiyatta olduklarına göre Mech kesinlikle tercih edilebilir.
Millet araştırmadan yazıyor kafasına göre Gigabyte'ında bir tane modeli vardı 3 fanlı. Ama soğutma tasarımı kötüydü ondan 3 fanlı kartla uzaktan yakından alakası yok dedim.Üstüne youtubeden video attım yine linç yedim.Sizde biliyosunuzdur belki kartı.

İkisi de aynı kalitede. Aralarında 400TL'ye değecek bir fark yok.
Ben tartışma çıkaran kişinin atmış olduğu Teknobiyotik'teki aynı fiyat üzerinden değerlendirme yapıyorum. Konu açılmadan önce Tebilon'daki indirimden haberim yoktu, konusu da açılmamış. Birebir aynı kalitede olan ekran kartları da değiller.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada elemanın biri miningteki değerlerini test etmiş ki mining yaparken Full performans kullandığını biliriz. Ona rağmen VRAM değerlerinde Sapphire Pulse daha iyi performans sergilemiş Mech'ten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı