Elektronik MSI Radeon RX 6600 Mech 5.999 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Burada da aynı kampanya var.
Burada daha ucuz.

MSI Mech serisi nasıl en ustun RX6600 modellerinden? Mech serisi zaten kotu bir seri. Kalitesiz, sogutmasi iyi degil. 5600 TL'ye satilan Pulse modelini almak daha mantikli.

Ben yanlış test içeriklerine ve videolarına bakıyorum o zaman. (!) Aynı fiyattan isteyen istediğini satın alabilir.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Saphire Nitro 6700xt ve üstü kartları iyi Pulse ve diğer nitro modelleri o kadarda iyi sayılmaz.

Aynı modeli kullanıyorum aylardır. Herkes soğutması kötü demiş şok oldum. 50-54 derecelerde oyun oynuyorum Full kullanımda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Saphire Nitro 6700xt ve üstü kartları iyi Pulse ve diğer nitro modelleri o kadarda iyi sayılmaz.
Bunun üzerine yabancı forumlarda çıkan tartışmaları da inceledim, değişen bir şey yok. İki ekran kartı arasında süper bir soğutma farkı olmayabilir fakat farklarda Mech daha önde. Aynı fiyatta olduklarına göre Mech kesinlikle tercih edilebilir.

Bunun üzerine yabancı forumlarda çıkan tartışmaları da inceledim, değişen bir şey yok. İki ekran kartı arasında süper bir soğutma farkı olmayabilir fakat farklarda Mech daha önde. Aynı fiyatta olduklarına göre Mech kesinlikle tercih edilebilir.

İkisi de aynı kalitede. Aralarında 400TL'ye değecek bir fark yok.

Burada daha ucuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı