MSI Raider GE77HX 12UHS-041 Vs MSI Raider GE76 12UHS-022

Bütçe
125.000 TL

Asmaka

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle hepinize selam. 2014 yılından beri yeni bir dizüstü bilgisayar almak için para biriktirdim. Gerektiğinde yatırım yaptım, gerektiğinde daha çok çalışıp daha çok biriktirdim. 8 yıllık bu birikimin sonucunda elimde çevremin de katkısı ile devasa bir para birikti. Şu anda elimde 2 tane dizüstü bilgisayar modeli var, hangisini alacağıma bir türlü karar veremedim. Ekran yenileme hızları sebebiyle çok kararsız kaldım. Bir taraftan diğerinin işlemcisi daha iyi diyor, diğer taraftan ise fakat bunun yenileme hızı daha iyi, yenileme hızı yüksek olmadan nasıl o deneyimi yaşayacaksın deyip deyip duruyordum kendi kendime. En sonunda size danışmak istedim. Sizce hangisi daha iyi veya başka bir bilgisayar öneriniz var ise sizce bütçem kapsamında en iyi dizüstü bilgisayar hangisi?

Not: Sürekli seyahat ettiğim için dizüstü bilgisayar almak zorundayım ve ağırlıklı olarak oyun oynamak için dizüstü bilgisayar alacağım. Kısacası Gaming laptop arıyorum diyebilirim.

Bütçeniz tam olarak nedir? Çünkü titan almanız daha mantıklı bence. Bu kadar para veriyorsanız soğutması çok çok iyi bir model seçmelisiniz. Bu iki modelde ısrarcı iseniz üstteki i9 12900Hx'li modeli alın derim. Masaüstü 12900K'nın biraz arkasında kalan harika bir işlemci.

Bütçeniz tam olarak nedir? Çünkü titan almanız daha mantıklı bence. Bu kadar para veriyorsanız soğutması çok çok iyi bir model seçmelisiniz. Bu iki modelde ısrarcı iseniz üstteki i9 12900Hx'li modeli alın derim. Masaüstü 12900K'nın biraz arkasında kalan harika bir işlemci.

O 120Hz alttaki ise 360Hz. Sizce fark eder mi 360Hz e göre?

Yeni konular

Geri
Yukarı