Çözüldü MSI Reward Program Ödül Vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alpha Frozen

Hectopat
MSI Reward Program'da biraz puanım var, puanlarımla Steam 12 USD cüzdan kodu almak istiyordum. Ödül talebi oluşturdum fakat Türkiye'de kullanılmıyor diye reddedildi. Önceden talep oluşturduğumda Steam cüzdan kodunu vermişlerdi ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmiştim (Ürünün açıklama kısmında Türkiye'de kullanıma uygun değildir diye yazmasına rağmen).

Steam cüzdan kodunu bir kenara bırakalım. Bu sefer Green Man Gaming kodu almak istedim, talep oluşturdum fakat onu da Türkiye'de uygun değil diye reddettiler. Tüm ülkelerde kullanıma uygundur yazıyor açıklamasında, hatta Green Man Gaming Türk lirası destekliyor, Türkçe sayfası bile var. Artık herhangi bir ödül vermek mi istemiyorlar yoksa başka bir iş mi var anlamış değilim. Yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

1651238939434.png

1651238962547.png

Green Man Gaming Türkiye:

Çözüm
VPN kullanmayı dene ayrıyeten hesap detaylarından mevcut konumu Amerika yapmayı deneyebilirsin.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum.
Önceden ben de 12$ kod alıp sıkıntısız kullanmıştım ama sistemi değiştirmişler. Herhalde kod vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Çok saçma bir olay. Önceden "Redeem" diyordun ve kod direkt karşına çıkıyordu. Şimdi bir insan kontrol edip onaylayacak diye günlerce bekliyorsun. 12$'lık, kazanılmış bir kodun neyini onaylıyorlar onu anlayamıyorum. Ver gitsin.

Aynı sorunu ben de yaşıyorum.
Önceden ben de 12$ kod alıp sıkıntısız kullanmıştım ama sistemi değiştirmişler. Herhalde kod vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Çok saçma bir olay. Önceden "Redeem" diyordun ve kod direkt karşına çıkıyordu. Şimdi bir insan kontrol edip onaylayacak diye günlerce bekliyorsun. 12$'lık, kazanılmış bir kodun neyini onaylıyorlar onu anlayamıyorum. Ver gitsin.
Hocam hadi Steam kodunu anladım da Green Man Gaming kodunu neden vermiyorlar anlamadım ki. Türk kullanıcılar olarak hiçbir ödül alamıyoruz o zaman biz? Ne anlamı kaldı ki bunun. Gidip de puanlarımla Norton 360'ta allmam yani. Belki onu da vermiyorlardır bilemiyorum.
@MSI Türkiye Yardımcı olur musunuz?

VPN kullanmayı dene ayrıyeten hesap detaylarından mevcut konumu Amerika yapmayı deneyebilirsin.
Hocam hesap detaylarından konum Canada olması gerek, başka bir hesabımdan VPN kullanıp ödül almaya çalışsam. Önceki giriş yerlerimden vs. dolayı yine de vermeme durumu olur mu? Bir de VPN önerebilir misiniz? Chrome eklentisi olarak.

Geri
Yukarı