Satılık MSI RTX 2060 Gaming Z 6G

Fiyat hakkında yorum yapılabilir
  1. Evet

BerzerkFrost

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Memur
Hala kullanmakta olduğum, bir sene firma garantisi bulunan MSI RTX 2060 Gaming Z ekran kartını satıyorum. Sadece oyun oynamak için kullanıldı. Hiç madencilik yapılmadı. Kutusu, izole ambalajı ve tüm içeriği hala mevcut. MSI'ın bu modeli artık piyasada yok, piyasadaki çoğu karttan sessiz ve soğuk çalışır. Pazarlık ata sporudur, komik olmayacak teliflerinizi bekliyorum. 7500 TL fiyatı.

1658513893433.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hala kullanmakta olduğum, bir sene firma garantisi bulunan MSI RTX 2060 Gaming Z ekran kartını satıyorum. Sadece oyun oynamak için kullanıldı. Hiç madencilik yapılmadı. kutusu, izole ambalajı ve tüm içeriği hala mevcut. MSI'ın bu modeli artık piyasada yok, piyasadaki çoğu karttan sessiz ve soğuk çalışır. Pazarlık ata sporudur, komik olmayacak teliflerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 1460248

Neredeyse 500TL fazlasına RTX3060 var fiyat biraz pahalı değil mi sizce?
Screenshot_20220722-214849.png

Neredeyse 500TL fazlasına RTX3060 var fiyat biraz pahalı değil mi sizce?
Eki Görüntüle 1460302
10Bin liraya RTX 2060'da var. Arada marka ve kalite farkı da var. kullanılan çip iyi olabilir ama Zotac kartları benim gözlemlerime göre sıcak çalışıyor. Zotac isteyenin kendi tercihi, kışın doğalgaz açmaya gerek kalmaz. Farklı bir MSI çiple karşılaştıracaksan eleştirilere sonuna kadar açığım.

Hala kullanmakta olduğum, bir sene firma garantisi bulunan MSI RTX 2060 Gaming Z ekran kartını satıyorum. Sadece oyun oynamak için kullanıldı. Hiç madencilik yapılmadı. Kutusu, izole ambalajı ve tüm içeriği hala mevcut. MSI'ın bu modeli artık piyasada yok, piyasadaki çoğu karttan sessiz ve soğuk çalışır. Pazarlık ata sporudur, komik olmayacak teliflerinizi bekliyorum. 7500 TL fiyatı.

Eki Görüntüle 1460248

Fiyat pahalı. SIFIR Asus var bu fiyata.

Fiyat pahalı. Sıfır ASUS var bu fiyata.

O fiyat verilmez RTX2060'a arkadaş fiyatı 5 ay öncesine göre koymuş artık miningcilerde elendi ekran kartları fiyatları düştü.

Geri
Yukarı