MSI RTX 2060 Ventus XS alınır mı?

anilrenklioglu

Decapat
Bu hafta sonu kendime bir bilgisayar toplayacağım. ASUS TUF B450 PLUS anakart, CORSHAIR LPX 16 GB RAM(2x8GB) AMD RYZEN 2600X işlemci ZALMAN Z3 PLUS 600LE kasa olarak parçaları düşündüm. Ekran kartı kısmında ise kararsız kaldım. Aslında MSI Geforce GTX1660ti Gaming X olarak düşünüyordum. İnternete ise sitelerde MSI RTX 2060 VENTUS XS ekran kartının görece daha ucuz olduğunu gördüm. Yorumlarınız nelerdir, tavsiye eder misiniz? Ekran kartlarında VENTUS, GAMING X, GAMING Z gibi türlerin arasında farklar nelerdir? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar aldınız mı kartı şuan vatanda 2200tl ye satılıyor bende almayı düşündüm ama kararsız kaldım @anilrenklioglu
Merhaba dostum kartı almadım onun yerine GTX 1660Ti GAMING X aldım çünkü anakartım ile darboğaz yaşatmasından endişelendim bu karttan da gayet memnunum tavsiye ederim :)

Sent from my SNE-LX1 using Technopat mobile app

Merhaba dostum kartı almadım onun yerine GTX 1660Ti GAMING X aldım çünkü anakartım ile darboğaz yaşatmasından endişelendim bu karttan da gayet memnunum tavsiye ederim :)

Sent from my SNE-LX1 using Technopat mobile app
Sanırım işlemci darboğazından bahsediyorsunuz. Hayır, 2060 alsaydınız da o işlemciyle darboğaz kesinlikle yapmazdı.

Birkaç gün önce Teknobiyotik'te Galax RTX 2060 EX ekran kartı 2200 TL civarındaydı. Eğer takip ederseniz aynı fiyatlara düşebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı