MSI RTX 2060S Gaming X vs ASUS STRIX RTX 2060S

Fiyat önemli ikisi de yeterince güçlü hangisi ucuzsa ya da gönlünden geçiyorsa onu al.
Umarım yukarıdaki fiyatlardan almazsın.

Sapphire RX 5700 XT Nitro'nun ne gibi sorunları var ki? Ben de bu kartı düşünüyordum.
Forumu biraz dolaşırsan AMD ekran kartı kullananların ne tür sorunlarla uğraştığını görürsün. Yazılım problemleri var, yeni güncellemelerle düzelecek diyorlar fakat bunu önceki yıllarda da diyorlardı.

Bu iki karttan birini alacağım. Aralarında 140TL fark var ancak önemli değil. MSI seviyorum şekil olsun performans olsun soğutma olsun. ASUS 3 fanlı modeli soğutması iyi diyorlar. Performans olarak muhtemelen ikisi de aynıdır. Soğutma olarak çok fark var mıdır aralarında? Yoksa MSI alacağım. Bir de ASUS OC modeli değil.
Msi iki fan ile Asusun 3 fanla yaptığını çok daha başarılı yapıyor.

Sapphire rx5700 xt nitro nun ne gibi sorunları var ki? Ben de bu kartı düşünüyordum.
Sosyalde bir çok soruna denk gelebilirsin biraz bakarsan.

Tamamen fiyata bağlı seçim yapabilirsiniz. İkisi de iyi markalardır.
Fiyat önemli ikisi de yeterince güçlü hangisi ucuzsa ya da gönlünden geçiyorsa onu al.
Umarım yukarıdaki fiyatlardan almazsın.
Msi iki fan ile Asusun 3 fanla yaptığını çok daha başarılı yapıyor.
Şu an gaming x itopya da indirimde..

Hatta 2070 armor da alınabilir..
Gaming X tercihim olur.
Vatan yine yapmış yapacağını, o fiyatlar ne öyle ? Daha ucuza RTX 2070 Super alınıyor. Bi' bak derim.
Alalı bayağı oldu arkadaşlar teşekkür ederim. Msi gaming x modelini seçtim. Arkadaşın dediği gibi Asusun 3 fanla yaptığını Msi 2 fan ile yapıyor. 3300Tlye aldım vatandan.

Sosyalde bir çok soruna denk gelebilirsin biraz bakarsan.

Alalı bayağı oldu arkadaşlar teşekkür ederim. Msi gaming x modelini seçtim. Arkadaşın dediği gibi Asusun 3 fanla yaptığını Msi 2 fan ile yapıyor. 3300Tlye aldım vatandan.
X modelini hepsiburada da kara cumada 2900e görmüştüm. Söylediğime başkasının da katılması güzel. Asus fanboyları hemen tetikleniyor bunu dedikten sonra

Aynen öyle ben yine sevdiğimi alayım. İkisi de sınıfının en üst düzeyi zaten.

İyi güzel diyorsun da. Ben zaten Sapphire rx5700 xt nitro + alacaktım. Mevcut sorunları görünce kafamda çok soru işaretleri oluştu. Güçlü olduğunu ben de biliyorum. Ayrıca öyle çok aşırı bir fark da yok aralarında. 5-10fps almayayım ama kafam rahat olsun.
5 10 fps fln değil 20 25 fps

X modelini hepsiburada da kara cumada 2900e görmüştüm. Söylediğime başkasının da katılması güzel. Asus fanboyları hemen tetikleniyor bunu dedikten sonra
Mesela bugün technopat QP sistemi paylaştılar test videosunu, benim ekran kartım otomatik ayarda 5-10 derece daha serin Asusun 3 fanlı Rog strix modelinden.
5 10 fps fln değil 20 25 fps
O dediğin oyununa göre değişiyor. 100 fps üzerinde varsın olmasın 20 fps problem değil. Kafam rahat hiç değilse.

Yeni konular

Geri
Yukarı