MSI RTX 2060S Gaming X vs ASUS STRIX RTX 2060S

Yani Asus ROG Strix 1660Ti kullanıyorum geçenlerde emin olmak için 1 saat test ettim en fazla 55° oldu yine. Belleklerde 1920Mhz de çalışıyor nedense.
Arkadaşım uzay montaj sistemde MSI Gaming X 1660Ti test etmiş OCCT ile 1 saatte en fazla 64° olmuş. Kasaya taksa 67 falan olur herhalde. Bellekleri 1900Mhz olarak çalışmış bellek testinde.
Ben tercih olarak Asus ROG Strix'i seçerdim. Soğutması daha iyi.
Bu arada OCCT Furmark'dan daha güçlü bir test bilmeyenler için söyleyeyim.
Ben ROG Strix aldım memnunum. Benimde şansıma galiba ama kart efsane. 1830Mhz olmasi gerekirken 1920Mhz ve Advanced edition O.C yapmadım.

Ben asustan yana kullandım tercihimi. Kart elime geçince görüşlerimi yazabilirim. Sizce bu karta ve ryzen 3600 e 600w psu yeterli gelir mi peki ?

Ben asustan yana kullandım tercihimi. Kart elime geçince görüşlerimi yazabilirim. Sizce bu karta ve ryzen 3600 e 600w psu yeterli gelir mi peki ?
Sistemi topladım teşekkür ederim. Ben Msi aldım ve bayağı memnunum, technopatın paylaştığınız QP sistemine bakarsak Msi asustan çok daha iyi soğutuyor.

Selamun aleyküm, dostum bende senin gibi AMD Ryzen 5 3600X ve MSI 2060 Super Gaming X düşünüyorum fakat ROG STRIX Evo OC ile arasında kaldım. Sen kullandığın süre zarfında memnun kaldın mı acaba?
Aleyküm selam. Sistemi alalı tam 1 sene oldu. Genel olarak çok memnunum. Sıcaklık konusunda almadan araştırmıştım, rog strix modelinden daha serindi zaten. Msi kalitesi beni yanıltmadı hiç.

Geri
Yukarı