MSI RTX 2070 Super Gaming X Trio PSU tavsiyesi

WaIter White

Decapat
Makaleler
1
2070S ve R5 3600’lü sistemim için PSU alacağım. Bütçem Max. 650 TL. İleriye dönük olsun istiyorum. Bir de OC yapmayı düşündüğüm için 750W 80+ olursa iyi olur. Tabii ki çok uygun fiyata 600W 80+ Gold veya 650W 80+ PSU önerilerinize de açığım. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

2070S ve R5 3600’lü sistemim için PSU alacağım. Bütçem Max. 650 TL. İleriye dönük olsun istiyorum. Bir de OC yapmayı düşündüğüm için 750W 80+ olursa iyi olur. Tabii ki çok uygun fiyata 600W 80+ Gold veya 650W 80+ PSU önerilerinize de açığım. Yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

İsterseniz bloguma bakıp nasıl bir şey istediğinizi söylerseniz nokta atışı yapabiliriz.
Blog:En doğru PSU seçimi
Ayrıca korumalarına dikkat etmeniz gerekir.

Hocam aciliyetim var biraz. Sizce birkaç gün indirim kovalamam mantıklı mı? Yoksa bugün satın mı almalıyım?

Hocam eğer aşırı acilse indirim beklemeniz mantıksız. Bir kaç gün sabredebilirim diyorsanız indirim beklemek mantıklı.
Ekran kartında CW veya başka bir sorun var mı diye test edemedim. İade süresi dolmadan almak istiyorum. Evde PC’den başka aktivitem olmadığı için zaman geçmiyor. O yüzden erken elimde olması daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı