MSI RTX 2080 TI GAMING X TRIO Coil Whine

Farklı bir konu o arkadaş sadece sormuş öyle bir sıkıntım yok. Oyun durduk yere crash veriyor ancak ServisPoint bana hiçbir şey yok diyip anakartı iade ediyor??
Klasik servispoint. Benim arızalı monitörü kutusuna koydum, kutuyu farklı bir bantla bantladım. Kutuyu hiç açmadan, bant açılmadan bir şey yok deyip geri göndermişler. THH' ye başburdum, 2 ayda zar zor para iadesi aldım. THH' ye başvurun, başka türlü sonuç alamazsınız. Servispoint çok sıkıntılı. Her ürüne bir şey yok deyip geri gönderiyor. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Klasik servispoint. Benim arızalı monitörü kutusuna koydum, kutuyu farklı bir bantla bantladım. Kutuyu hiç açmadan, bant açılmadan bir şey yok deyip geri göndermişler. THH' ye başburdum, 2 ayda zar zor para iadesi aldım. THH' ye başvurun, başka türlü sonuç alamazsınız. Servispoint çok sıkıntılı. Her ürüne bir şey yok deyip geri gönderiyor. Allah yar ve yardımcınız olsun.
THH'ye nasıl başvurayım ki? Eyvallah
Arkadaşlar sıkıntı PSU'daymış crash te PSU'dan dolayı ses te.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı