MSI RTX 3050 Ventus 2X 6.195 TL!

Ben de zamanında RX 580 kullandım ve devamlı ekran kendi kendine kapanıyordu, sistem kendini uykuya alıyordu. Satıp 1660 aldım ve onu da satıp aynı fiyata 3050 aldım. İkisinden de memnun kaldım. 1080p oyunculuk için yeterli bir kart. Ben bu teknolojiye para veriyorsam bana sorun çıkarmayacak. (nokta)

Ya tamam herkes biliyor RX 6600 varken mantıklı bir tercih olmadığını. Her konu altına 6600, 6600 diye yazmak zorunda mısınız? O kadar çok paylaşıldı ki insanlar artık öğrenmiştir o bütçede RX 6600 alınabildiğini.
Bununla ilgili konu dahi açtım fakat yöneticiler bu tarz yorum yapan kişilere, gereksiz yorumlardan dolayı ceza vermiyor. Ben birkaç kez yanlışlıkla küçük harf yazdım diye ceza almıştım. Ama sırf bunlara inat RTX 3050 alacağım. Ve buraya aldığım zaman konu üstüne konu açacağım.

Bununla ilgili konu dahi açtım fakat yöneticiler bu tarz yorum yapan kişilere, gereksiz yorumlardan dolayı ceza vermiyor. Ben birkaç kez yanlışlıkla küçük harf yazdım diye ceza almıştım. Ama sırf bunlara inat RTX 3050 alacağım. Ve buraya aldığım zaman konu üstüne konu açacağım.
Gereksiz yorum değil ki?

6600'ün 3050'den daha iyi olduğunu dağda bulunan çoban Ahmet bile öğrendi sayenizde. Neyse, bu bir "İndirim Köşesi" konusu. İndirimli paylaşılan kart tartışılır. Öneri konusu olsa istediğin kadar 6600 öner. Karışan yok.
Konuya cevap olarak biraz daha ucuzlarsa tam bir F/P kartı olacak. %5-%10 gibi bir ucuzlamadan bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı