MSI RTX 3070 Ventus 3X OC LHR modeli mi?

Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhabalar, ben ekran kartı almayı düşünüyorum. Alacağım ekran kartı bu ama LHR mi, değil mi bilmiyorum. Nasıl anlarım?

MSI RTX 3070 Ventus 3X OC 256 bit GDDR6 8 GB ekran kartı.

Arkadaşlar herkese merhabalar, ben ekran kartı almayı düşünüyorum. Alacağım ekran kartı bu ama LHR mi, değil mi bilmiyorum. Nasıl anlarım?

MSI RTX 3070 Ventus 3X OC 256 bit GDDR6 8 GB ekran kartı.
LHR olsaydı belirtilirdi diye tahmin ediyorum, linki var mı?
Ayrıca o modeli alacağınız fiyatta başka modeller var mı? Çünkü Ventus'lar pek iyi sayılmaz.

LHR olsaydı belirtilirdi diye tahmin ediyorum, linki var mı?
Ayrıca o modeli alacağınız fiyatta başka modeller var mı? Çünkü Ventus'lar pek iyi sayılmaz.
Hocam Fotoğraf bu bunu attılar nasıl anlarım

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210907-222500_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20210907-222500_sahibindencom.jpg
    135,3 KB · Görüntüleme: 87
Neredeyse Haziran'dan beri üretilen bütün kartlar LHR. LHR olmayanlar önceden kalanlar. Fiyatından da anlaşılır zaten. Olmazsa internetten seri numaralarına vs bak.

Hocam Fotoğraf bu bunu attılar nasıl anlarım

Bu fotoğrafa göre LHR değil. MSI’larda kartın kutusunun arka yüzünde içinde LHR yazan bir kutucuk oluyor. 3080 Suprim X LHR almıştım onda vardı, şu şekilde.

2AD9DB08-57BF-424C-9064-B3001867B8FF.jpeg

Ventus’ta bu kutucuktan göremedim. Bence LHR değil. Zaten seri numarasından da anlaşılıyor MSI’larda. SB20 ya da SB21 diye başlayan yerde 21’den sonra 06 veya sonrası yazıyorsa Haziran üretimi ya da sonrası oluyor. 06’dan öncesi ise LHR modeller çıkmadan önceki aylarda üretilmiş oluyor.

Bu fotoğrafa göre LHR değil. MSI'larda kartın kutusunun arka yüzünde içinde LHR yazan bir kutucuk oluyor. 3080 Suprim X LHR almıştım onda vardı, şu şekilde.

Eki Görüntüle 1161629

Ventus'ta bu kutucuktan göremedim. Bence LHR değil. Zaten seri numarasından da anlaşılıyor MSI'larda. SB20 ya da SB21 diye başlayan yerde 21'den sonra 06 veya sonrası yazıyorsa haziran üretimi ya da sonrası oluyor. 06'dan öncesi ise LHR modeller çıkmadan önceki aylarda üretilmiş oluyor.

Doğrudur geçen aldım LHR değilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı