MSI RTX 3070 Ventus 3X OC alınır mı?

Yok hocam ben kendi kartımı daha sonra güncelleyeceğim kardeşimi çok severim kıyamam ona en iyisi onun olsun ben eskisini kullanırım. :)
Benim abim de kendisine 3 fanlı 3060 Ti Aorus alıp bana 2070S kakaladı :(.
Sizce soğutma konusunda veya başka bir konuda sıkıntı çıkartır mı?
Sorun çıkarmaz diye düşünüyorum. Forumda bir arkadaş kullanıyordu. Sıcaklıklar gayet iyiydi.

@Nakerosu yok hocam bunu savunmadım zaten. Ben genel anlamda Ventus ile MSI Gaming Trio'ları karşılaştırdım. Eğer hava akışı iyi bir sistemi var düşünülür ama ben olsam almazdım. Yerine çok alternatif var.
Örneğin gamerock serisi en iyi karttır bana göre.

Benim abim de kendisine 3 fanlı 3060 Ti Aorus alıp bana 2070S kakaladı :(.

Sorun çıkarmaz diye düşünüyorum. Forumda bir arkadaş kullanıyordu. Sıcaklıklar gayet iyiydi.
Kardeşimin ilk bilgisayarı olacak mutlu olmasını isterim. :)

Sizce bu fiyata alınmalı mı yoksa biraz daha beklenip (yaklaşık 1 ay kadar) Gaming X Trio mu zorlanmalı? Açıkçası biraz aceleci kardeşim ama burada yazdıklarınızı okutabilirsem bekleyebilir bence.

Sizce bu fiyata alınmalı mı yoksa biraz daha beklenip (yaklaşık 1 ay kadar) Gaming X Trio mu zorlanmalı? Açıkçası biraz aceleci kardeşim ama burada yazdıklarınızı okutabilirsem bekleyebilir bence.

Gaming X Trio kesinlikle alınmaması gereken bir kart 3000 serisinde. Gamerock çok daha iyi soğutma kapasitesinde.

Gaming X Trio 500 TL fazla. 500 TL daha verebilecekseniz tasarım ve soğutma için Palit GameRock öneririm. Bence 500 TL farka değmez ama siz bilirsiniz. Bu nesilde sıralama şöyle:

Asus ROG Strix>Palit GameRock>MSI Suprim X>MSI Gaming X Trio

Gaming X Trio hiç düşünmeyin, alacaksanız Gaming X Trio yerine çok daha iyi Palit GameRock var.

Yeni konular

Geri
Yukarı