MSI RTX 3070 Ventus 3X OC alınır mı?

Neden böyle dediniz peki hocam sadece soğutma yüzünden mi?
,,.PNG

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Herkes aynı şeyi diyor o zaman Gaming X Trio görselden ibaret sanırım ki Gamerock görsellik konusunda da daha başarılı cidden. :) O zaman biraz daha bekleyip Gamerock alalım. Peki OC versiyon ile OC olmayan versiyon arasında bir fark var mıdır hangisini önerirsiniz? Ayrıyeten çok büyük ve ağır bir kart sanırım bu destek braketi olarak bir öneriniz var mıdır?

Herkes aynı şeyi diyor o zaman Gaming X Trio görselden ibaret sanırım ki Gamerock görsellik konusunda da daha başarılı cidden. :) O zaman biraz daha bekleyip Gamerock alalım. Peki OC versiyon ile OC olmayan versiyon arasında bir fark var mıdır hangisini önerirsiniz? Ayrıyeten çok büyük ve ağır bir kart sanırım bu destek braketi olarak bir öneriniz var mıdır?
200-300 TL sırf sonunda OC yazıyor diye verilmez.

200-300 TL sırf sonunda OC yazıyor diye verilmez.
Anladım hocam o zaman en ucuza bulduğum Gamerock'a yöneleceğim.
DFS Bilgisayar'ı unuttum :). MSI Gaming X Trio yerine kesinlikle ICHILL 3X öneririm.
DFS Bilgisayar güvenilir midir peki? İlk defa görüyorum da siteyi. Daha önce alışveriş yapanınız oldu mu? Satış sonrası iletişimleri ve garanti konusunda yokuşa sürmemeleri benim için önemli bir etken.

Anladım hocam o zaman en ucuza bulduğum Gamerock'a yöneleceğim.

DFS Bilgisayar güvenilir midir peki? İlk defa görüyorum da siteyi. Daha önce alışveriş yapanınız oldu mu? Satış sonrası iletişimleri ve garanti konusunda yokuşa sürmemeleri benim için önemli bir etken.
Güvenilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı