MSI RTX 3080 Gaming X Trio Arka plaka sorunu

balikeat

Megapat
Böyle üst seviye bir modelde nasıl işlevsiz bir plastik arka plaka olur?
Palit'in en ucuz giriş seviye modelinde bile arka plaka metal.
Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ben şahsen MSI'a hiç yakıştıramadım.

Ekran görüntüsü 2020-09-21 170017.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

MSI iyice bozmaya başladı.

En başta CEO'larının intihar etmesi. Sonrasında çok hızlı bozulan ucuz anakartlar, sonrasında soğutma sıkıntılı Mag sıvı soğutmalar.

Gözümden düşmeye başladılar.

Zira 2080'lerde Gaming X Trio zirve soğutma iken bunda böyle bir şey yapmaları cidden saçma olmuş. Markalar belli bir nam saldıktan sonra o model adı arkasına saklanıp o güvenden anlaşılmaz diye çok fazla kurnazlık yapıyorlar.

Firmalar bir karta böyle yapıyor diye öyle sanmayın, binlerce kart üretiliyor. Firmanında hesap yapması lazım. Herkese göre firmalar kısıyor, fakat ben gayet normal olduğunu düşünüyorum. Para oluk oluk akıyor MSI tarzı firmalarda. YouTube üzerinden izlemenizi tavsiye ederim ekran kartı yapımını. Çalışanlar, elektrik, kartlarda kullanılan bileşenler vb. çok öğe var. O 1 karttan yaptığı tasarruf belki ay sonu 1000 çalışanın maaşına denk geliyordur. Bilemeyiz, ki zaten de öyledir. Böyle şeylerden kıstıklarına bakılırsa.

Böyle üst seviye bir modelde nasıl işlevsiz bir plastik arka plaka olur?
Palit'in en ucuz giriş seviye modelinde bile arka plaka metal.
Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda? Ben şahsen MSI'a hiç yakıştıramadım.

Eki Görüntüle 675912

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Herkes bişeyler atıp tutmuş işlevsiz bi plastik değil dostum grafen o arka plaka. Grafeni arastirirsan metal plakalardan her acıdan daha iyi oldugunu görürsün.

Geri
Yukarı