Elektronik MSI VGA GeForce RTX 4070 Super 12g Gaming X Slim 29.999 TL

Tek bir site yok orda incelemeden mesaj yazmışsınız. Ayrıca site de açılıyor. Idefix'te 3 taksite vade farkı koymuyor. Ayrıca attığınız karttada her 12 ay taksite vade farkı var sanki sizde yok. Şu kadar daha koyarım MSI alırım diye de bir mantık yok sanki MSI olunca 4070 Super +++ mı oluyor? Hayır olmuyor. Siz bilmiyorsunuz diyede bilinmedik marka da olmuyor Colorful.

İnceledim hocam. İlk başta Yapı krediye 12 taksit diye belirttim ki ben zaten 12 taksit ile aldım ayda 2500 TL ye geliyor. Siz Yapı kredi kullanmıyorsanız benim çok umrumda değil açıkcası herkes de gidip 25 bin veya 30 bin tl vererek peşin alamıyor. Msi olunca mükemmel olmuyor sadece bu benim için bir fırsat colorful a da ayda 9 bin tl verecek kadar bütçem yok kusura bakmayın.

Pahalı, o fiyatta 7900XT alıyorsun.

Daha şimdiden VRAM konusunda sorun yaşayacak bir karta 30 vermezdim.
render benim için önemli olduğu için bu kartı aldım hocam

Böyle bilinçsiz tüketici oldukça firmaların sırtı yere gelmez;

600 ABD Doları eşittir

19.359, 96 Türk Lirası
Bilinçsizlik ne alaka hocam? Ne yapalım fiyat pahalı diye almayacak mıyız? Siz oyun oynuyorsanız almayabilirsiniz ben iş yaptığım için mecburen almam gerekiyor

İnceledim hocam. İlk başta Yapı krediye 12 taksit diye belirttim ki ben zaten 12 taksit ile aldım ayda 2500 TL ye geliyor. Siz Yapı kredi kullanmıyorsanız benim çok umrumda değil açıkcası herkes de gidip 25 bin veya 30 bin tl vererek peşin alamıyor. Msi olunca mükemmel olmuyor sadece bu benim için bir fırsat colorful a da ayda 9 bin tl verecek kadar bütçem yok kusura bakmayın.

render benim için önemli olduğu için bu kartı aldım hocam

Bilinçsizlik ne alaka hocam? Ne yapalım fiyat pahalı diye almayacak mıyız? Siz oyun oynuyorsanız almayabilirsiniz ben iş yaptığım için mecburen almam gerekiyor
Hocam bu arkadaşlara kalsa 600 dolardan daha pahalı satıldığı sürece kimse almamalı bu kartı. Şartlar gereği bu ihtiyaç var ise ve bu pahalılıkta bir indirim olduysa alınır. Bu kartı 26 ya düştüğünde paylaştım yine böyle laf atanlar oldu.

Hocam bu arkadaşlara kalsa 600 dolardan daha pahalı satıldığı sürece kimse almamalı bu kartı. Şartlar gereği bu ihtiyaç var ise ve bu pahalılıkta bir indirim olduysa alınır. Bu kartı 26 ya düştüğünde paylaştım yine böyle laf atanlar oldu.
Yani hocam bu kart bugün pahalı diye almasam 1 ay sonra kim bilir kaç paradan almak zorunda kalacağım belli değil. O yüzden ben fırsatı yakalamışken almak istedim

Geri
Yukarı