MSI RTX 4060 Ti ekran kartı alınır mı?

babalarx

Hectopat
Ekran Kartı

Selam arkadaşlar, ben bu ekran kartından almak istiyorum. Amazon'dan almayı düşünüyorum. Çünkü 6 aya kadar peşin fiyatına taksit veriyor. Ayrıca Amazon kaliteside var. Ryzen 5 5600 işlemcim var. Sizce alınır mı?

Ekran Kartı

Selam arkadaşlar, ben bu ekran kartından almak istiyorum. Amazon'dan almayı düşünüyorum. Çünkü 6 aya kadar peşin fiyatına taksit veriyor. Ayrıca Amazon kaliteside var. Ryzen 5 5600 işlemcim var. Sizce alınır mı?

8 GB modeline o parayı verme

Ekran Kartı

Ben 16 gb VRAM modelini kullanıyorum ve gayet memnunum. 1080p oynuyorsanız çok çok ideal. 2K için yine fena sayılmaz, çoğu oyunda rahatça oynatır.

Ekran Kartı

Bence RX 6800 XT çok daha iyi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki performansından bence kanıtlıyor sebebi.
Bütçe çıkarsa

Geri
Yukarı