MSI RTX 4070 Ventus 2X 12G OC nasıldır?

P. Bateman

Kilopat
Herkese selam :)
Birkaç gün önce hazır sistem aldım ve sistem henüz elime ulaşmadı. Sistemde başlıktaki ekran kartı bulunuyor, markası MSI olmasına güvenerekten ve uygun bir fiyatta olduğu için vakit kaybetmeden aldım. Fakat internette araştırmaya başlayınca bu modelin ısınma problemleri olduğuna dair yazılar gördüm ve bu beni çok tedirgin ediyor. Sizce uzun vadede sorun yaşar mıyım arkadaşlar? Beni aydınlatırsanız sevinirim.

Sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum da keşke sırf marka adına kanaraktan almasaydınız çünkü MSI, ASUS gibi markalara verilebilecek parayla kartın bir üst modeli satın alınabiliyor. Merak ettim. Aldığınız hazır sistemin linkini atar mısınız?

Sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum da keşke sırf marka adına kanaraktan almasaydınız çünkü MSI, ASUS gibi markalara verilebilecek parayla kartın bir üst modeli satın alınabiliyor. Merak ettim. Aldığınız hazır sistemin linkini atar mısınız?
CARNAGE-7500F / AMD Ryzen 5 7500F MPK / MSI GeForce RTX 4070 VENTUS 2X E 12G OC 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR Yaptım maalesef öyle bir hata. Sistem buydu, fiyatı şuan artmış. Ben biraz daha uyguna almıştım.

Sizin adınıza sevindim umarım ben de sorun yaşamadan kullanırım. İnternetten ilk defa bu kadar yüksek fiyatlı bir alışveriş yapıyorum, onun tedirginliği varken böyle şeyler duyunca korktum açıkçası.
Sorun yaşamanız durumunda satın aldığınız yer ile iletişime geçebilirsiniz. Sistemi aldıktan sonra gerekli testleri yapın.

Gayet güzel bir sistem almışsınız hocam hayırlı olsun, arkadaşların dediği şey de MSI Ventus modeli biraz daha geride kalıyor soğutma açısından diğerlerine göre. Ama ben çok büyük bir fark olduğunu düşünmüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı