MSİ RTX2060 GAMING Z 6G alınır mı?

Boyut olarak fablaru strix modeline eşit derece soğutma yapar Msi fanları asusa nazaran daha büyük. Teşekkürler
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Asus Strix serisi sesli çalıştığını ben görmedim. GTX 1070 Ti ve RX580 üzerinde deneyimlerime göre söylüyorum. Fanları 100% çalıştırırsan her soğutma yapısının fanı rahatsız eder. Strix serisi %60 fan devri ile güzel soğutabiliyor.

MSI modellerinde gelen çoğu soğutma yapısı cidden başarılı. Bunu asla inkar edemeyiz.

İki markanın birbirinden başarılı ve denk ürünleri mevcut.
Bizleri seçim noktasında önemli bırakan durumların en önemlisi garanti ve servis yapısı.

MSI ServisPoint ile çalışıyor. ServisPoint rezalet bir çalışma ve düzeni var. Servislik bir durum olduğunda cidden insanın içi yanıyor bir şey olacak mı diye.

Asus SMS Infocomm yapısını ve çalışmasını gördüm. Ekran kartı için servis yapısı ciddi anlamda başarılı bana göre. Örnek olarak CW sorunu yaşadığım tüm ekran kartların değişim veya iade raporu en fazla 2 hafta içinde çıktı hep.

Belki düşüncemi ve kıyaslamamı yanlış bulanlar olacaktır. Ben sizin yerinizde olsam Asus markasından bir modeli seçerdim.
MSI ServisPoint ile çalıştığı sürece bende bir güven eksikliği sürekli olacak. 1080 Ti ekran kartım üzerinden beni deli ettiklerini hiç unutamıyorum.
Kendi olayımı geçtim. İnsanlara yanlış bilgilendirme yapıp, kutu içeriği eksik çıkması, ürünlerin hasarlı gitme durumları ortalıkta ciddi ciddi dolaşıyor.

Ben aldım. Ryzen 3700X'i bekliyorum ama MSI X470 gaming pro carbon anakart almıştım.
Bunun için MSI ekran kartı daha iyi olur düşüncesi ile fiyatı da uygun bulunca aldım.

Biraz da Asus laptopumun servisi ile yaşadığım ciddi sorunlar (menteşesi kırılan laptopun tamir edilirken lcd panelin bozulması ve garanti süresi boyunca sorunun tespit edilememesi, ramlerden birinin bozuk ram ile değiştirilmesi vs) dolayısı ile Asus'dan uzak durmuştum ama ekran kartı konusu başka bir servisin yetkisinde olabilir tabi.
Son yorumdan sonra MSI servisine de kuşku ile yaklaşıyorum, teknik servis hizmeti benim için önemli olmasa yurtdışından alırdım zaten.

Ben aldım. Ryzen 3700X'i bekliyorum ama MSI X470 gaming pro carbon anakart almıştım.
Bunun için MSI ekran kartı daha iyi olur düşüncesi ile fiyatı da uygun bulunca aldım.

Biraz da Asus laptopumun servisi ile yaşadığım ciddi sorunlar (menteşesi kırılan laptopun tamir edilirken lcd panelin bozulması ve garanti süresi boyunca sorunun tespit edilememesi, ramlerden birinin bozuk ram ile değiştirilmesi vs) dolayısı ile Asus'dan uzak durmuştum ama ekran kartı konusu başka bir servisin yetkisinde olabilir tabi.
Son yorumdan sonra MSI servisine de kuşku ile yaklaşıyorum, teknik servis hizmeti benim için önemli olmasa yurtdışından alırdım zaten.
Bende iki marka arasında kaldım bende yeni RYZEN işlemcileri bekliyorum X470 Carbon PRO 1200 civarında indirime girmiş benimde gönlüm onda ama X570 leri bekliyorum hayırlı olsun ekran kartını nereden aldınız?

Vatan'dan, uzun süredir Asus mu MSI mı diyerek indirim bekliyordum, cuma günü aldım.
Anakart konusunda doğru mu yaptım emin değilim. X570'ler için en ucuz 250 $ civarı fiyatlardan bahsediliyor, o fiyata çıkamam.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı