MSI RX 470 Ekran Kartı Fan Dönmeme Sorunu

Konuyu hortlatmış oluyorum lakin yeni konu açmak istemedim.Aynı karttan bende de mevcut fanlardan bir tanesi soket tarafında olan ara bir takılıyor dönmeye çalışıyor ancak ufak hamle yapıp duruyor.Parmağımla fanı döndürünce çalışmaya başlıyor.Bende garantiye göndermeyi düşünüyorum siz garantiye gönderdiyseniz sonuç ne oldu acaba paylaşabilir misiniz? Bir de aldığınız firmaya mı yoksa msi servisine mi gönderdiniz?

nereden aldıysan kartı oraya yolla

Konuyu hortlatmış oluyorum lakin yeni konu açmak istemedim.Aynı karttan bende de mevcut fanlardan bir tanesi soket tarafında olan ara bir takılıyor dönmeye çalışıyor ancak ufak hamle yapıp duruyor.Parmağımla fanı döndürünce çalışmaya başlıyor.Bende garantiye göndermeyi düşünüyorum siz garantiye gönderdiyseniz sonuç ne oldu acaba paylaşabilir misiniz? Bir de aldığınız firmaya mı yoksa msi servisine mi gönderdiniz?

MSI Afterburner dan fan ayarını otomatikten kaldırdım sadece boşta iken otomatikte bir de sürekli alt tab yaptığımı fark ettim fan da oto da olduğu için açılıp kapanıyordu.

Kardesım aynı sorun bende de var nasıl çözdün acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı