MSI RX 470 oyun oynarken ekranda çizgi çıkma sorunu

Mehmet Mert Kola

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Şubatın 15'inde bi sistem topladım. Özellikleri:
  • Msi RX 470 GamingX 4G
  • Msi H270M Bazooka
  • İntel Core i3 7100
  • 8GB DDR4 2400MHz RAM

Bu sistemle CS:GO, LoL tarzı oyunlar oynarken ciddi bir şekilde ekranda çizgiler çıkıyor ve bu beni çok rahatsız ediyor. Biraz araştırdım ve ekran kartında sorun çıkabileceğini duydum ama ben bu sistemi daha yeni topladım. Yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Şubatın 15'inde bi sistem topladım. Özellikleri:
  • Msi RX 470 GamingX 4G
  • Msi H270M Bazooka
  • İntel Core i3 7100
  • 8GB DDR4 2400MHz RAM

Bu sistemle CS:GO, LoL tarzı oyunlar oynarken ciddi bir şekilde ekranda çizgiler çıkıyor ve bu beni çok rahatsız ediyor. Biraz araştırdım ve ekran kartında sorun çıkabileceğini duydum ama ben bu sistemi daha yeni topladım. Yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.

Merhaba arkadaşım. İlk önce ekran kartının slot'a iyi oturduğunu kontrol et. Gerekirse çıkar geri tak. Eğer aynı sorun devam ediyorsa dediğin gibi ekran kartında bir problem oluşmuş olabilir. Sorun aynı devam ediyorsa bi de onboard olarak monitörüne bağla dene, ekran kartında problem olup olmadığını anlamış olursun (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı