MSI RX 470 vs MSI GeForce GTX1050 Ti

Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi hangi ekran kartını almalıyım. Bu konularda çok acemiyim bana neden almam gerektiğini nedenleriyle kısaca yazarsanız beni çok mutlu edersiniz.

Teşekkür ederim.

Çok yakın fiyatlarda daha iyi bir performans sunduğu için RX 470 daha iyidir. İşlemciniz ve güç kaynağınız nedir?

Oynadığım iki oyun var CS:GO ve Knight Online iki oyunda da video cekiyorum. Bu ekran kartlarindan herhangi birini alsam iki oyunda da hem video cekerken ve oynarken dusuk fps problemi yasar miyim?

Oynadığım iki oyun var CS:GO ve Knight Online iki oyunda da video cekiyorum. Bu ekran kartlarindan herhangi birini alsam iki oyunda da hem video cekerken ve oynarken dusuk fps problemi yasar miyim?
GTX 1050 TI Nvidia olduğu için GeForce Experience uygulamasında shadowplay özelliği var sanırım(araştırabilirsin) bununla video çekersen fps konusunda çok az etki eder. Ama genel olarak rx 470 öneriyorum :D

GTX 1050 TI Nvidia olduğu için GeForce Experience uygulamasında shadowplay özelliği var sanırım(araştırabilirsin) bununla video çekersen fps konusunda çok az etki eder. Ama genel olarak rx 470 öneriyorum :D
AMD tarafında ReLive programı var. Tavsiyem RX 470.

Anladim hocam tesekkur ederim. Ben rx 470 aldigimi var sayarsak ona hdmi cikisli.bir monitor almam gerekiyor ona uygun makul.fiyatli guzel.bir minitor daha onerirmisiniz ?

Merhaba,

Şu adreste performans karşılaştırma tabloları var, orada da göreceğin gibi RX 470 daha iyi görünüyor. Ek olarak Freesync desteği sayesinde monitör tarafında da Freesync destekleyen bir model seçerek herhangi bir işlemci darboğazında da akıcılığın sürmesine yardımcı olunabilir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı