MSI RX 470 vs MSI GeForce GTX1050 Ti

Bütçe kısıtlı değilse, tabii ki RX 470. Ancak daha az performans karşılığında 250-300 TL daha az ödemek isterseniz, GTX1050 Ti. Şahsen ben videocardbenchmark.net'teki puanlamaları ülkemizdeki fiyatlarla karşılaştırdığımda, GTX1050 Ti'ın F/P oranının daha yüksek olduğunu gördüm.

Merhaba,

Şu adreste performans karşılaştırma tabloları var, orada da göreceğin gibi RX 470 daha iyi görünüyor. Ek olarak Freesync desteği sayesinde monitör tarafında da Freesync destekleyen bir model seçerek herhangi bir işlemci darboğazında da akıcılığın sürmesine yardımcı olunabilir.
Teşekkür ederim :)

Bütçe kısıtlı değilse, tabii ki RX 470. Ancak daha az performans karşılığında 250-300 TL daha az ödemek isterseniz, GTX1050 Ti. Şahsen ben videocardbenchmark.net'teki puanlamaları ülkemizdeki fiyatlarla karşılaştırdığımda, GTX1050 Ti'ın F/P oranının daha yüksek olduğunu gördüm.
Teşekkürler yorumunuz için.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı