MSI RX 480 ve monitörlü sistem toplama

6500 zorlayabilirim bellek düşürüp ama çok fark olacağını ben düşünmüyorum. Vatan'da ki arkadaşa sordum nedir farkı diye 6500 de grafik işlemvisi var dedi.

6402p'de HD510 var. 6500'da HD530. Diğer bileşenlerden kısacak isen gerek yok. Ama bütçe uygun ise alınabilir.

Bende özellikle onu sordum getiririz sorun değil dedi.

Hangi şehirde yaşıyosun acaba, İzmirdeki vatanda stoklarımızda bile yok demişti 470 bile yok yani o yüzden teknobiyotikten toplamayı düşünmeye başlamıştım, getirirlerse ben de vatandan toplıyım zaten arada 100 lira falan oynuyo yani.

Hangi şehirde yaşıyosun acaba, İzmirdeki vatanda stoklarımızda bile yok demişti 470 bile yok yani o yüzden teknobiyotikten toplamayı düşünmeye başlamıştım, getirirlerse ben de vatandan toplıyım zaten arada 100 lira falan oynuyo yani.

İstanbul Bağcılar da sormuştum. Şu an Sakarya'dayım buradaki biraz uzak ama fırsat bulduğumda gideceğim.

Sistemin geneli itibarıyla kasa ve PSU'ya gereğinden fazla masraf yapılmış geldi bana tabi uzun vadeli kullanımda parça değişikliği yapılacaksa durum değişir. Z3 plus kasa ve 500W PSU bu sistemi besler. Bu şekilde değişiklikle artan bütçe, anakartı H170, işlemciyi 6500 ile değiştirmene olanak sağlar.

Sistemin geneli itibarıyla kasa ve PSU'ya gereğinden fazla masraf yapılmış geldi bana tabi uzun vadeli kullanımda parça değişikliği yapılacaksa durum değişir. Z3 plus kasa ve 500W PSU bu sistemi besler. Bu şekilde değişiklikle artan bütçe, anakartı H170, işlemciyi 6500 ile değiştirmene olanak sağlar.

İlk mesajda dediğim gibi kasa değiştirmeyi düşünmüyorum .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı