MSI RX 5600 XT Gaming X Almaya Değer Mi?

letranger

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2000 liraya aldığım Asus 1660 Super'i bırakıp + 1100 lira vererek MSI RX 5600 XT Gaming X almaya değer mi? Bütçemi aşmış oluyorum ama fena ikileme düştüm. Lütfen fikir verin.

Arkadaşlar 2000 liraya aldığım Asus 1660 Super'i bırakıp + 1100 lira vererek MSI RX 5600 XT Gaming X almaya değer mi? Bütçemi aşmış oluyorum ama fena ikileme düştüm. Lütfen fikir verin.
O fiyatlara RTX 2060 bulunabiliyor, hem Nvidia ekran kartı hem RX 5600XT'den bir tık daha performanslı bildiğim kadarıyla fakat daha performanslı olmayabilir.

O fiyatlara RTX 2060 bulunabiliyor, hem Nvidia ekran kartı hem RX 5600XT'den bir tık daha performanslı.
Shapphire falan istemiyorum. MSI ya da Asus bulunuyor mu
3100 TL 5600 XT için çok fazla, onun yerine İncehesap cuma indirimini bekleyin ve RX 5700 XT almaya çalışın 3200 TL'ye falan satılıyor.
5700 o civara düşer mi? Ama shapphire galax vs. İstemiyorum. Ya MSI ya Asus. Gaming x olmasını gozetiyor musunuz? Gaming x iyi bir avantaj değil mi

@letranger
Bu arada önemli olan ekran kartıdır, modeller ise genel olarak soğutma performansı olur ki bu 1-2 FPS bile etki etmez. İyi bir kasanız var ise giriş seviyesi bir soğutmaya sahip ekran kartını da kullanabilirsiniz.

RX 5600XT almak mantıklı tabi ama Gaming X modeli ile diğer modeller arasında dağlar kadar fiyat farkı var Sapphire istememenizin anlamını çözebilmiş değilim zira kendisi çok duyulmasada en az Asus, Msi kadar kaliteli bir markadır. Tavsiyem Sapphire almanızdır.

Gaming X Amazon'da 4 adet kalmış. 3100 liraya. Atlamayayım mı? Param cebimde şu an.
RX 5600XT almak mantıklı tabi ama Gaming X modeli ile diğer modeller arasında dağlar kadar fiyat farkı var Sapphire istememenizin anlamını çözebilmiş değilim zira kendisi çok duyulmasada en az Asus, Msi kadar kaliteli bir markadır. Tavsiyem Sapphire almanızdır.
Çok şikayet duydum
Hatta Recep Baltaş bile shapphire tavsiye etmiyor. Konusu dahi var

Yeni konular

Geri
Yukarı