RX 5600 XT kullanıcı yorumları

-Jwol-

Hectopat
Bayadır araştırıyorum fakat adam akıllı bir inceleme göremedim. Bir kanal da ısı derecesi 50 iken diğer kanal da 80 derece gösteriyor. Benim için en önemlisi sıcaklık derecesi. Çünkü günde neredeyse 13 saat açık olacak.

Forumda kullanan bayağı kişi gördüm. Fakat neden bu konuyu görmüyorlar anlamıyorum. Aldığım duyumlara göre karta BIOS Update yapılınca 12 Gbps'den 14 Gbps'e çıkıyormuş. Frekans değerleri diğer RX 5600 XT kartları gibi oluyormuş ve performans artışı da frekans hızı artığı için oluyormuş. BIOS Update yapıp ta bu kartı kullanan varsa ısı ve performans değerlerini atabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pulse modeli nasıldır?
Bu videodaki kart, Pulse ile karşılaştırılmış ve iyi durumdaydı hatırladığım kadarıyla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben kullanıyorum.
Sıcaklık tam yükde 70'e kadar çıkıyor biraz fanları yükselt 60'a düşüyor.
Doom enternal'da yağ gibi yüksek ayarlarda 150fps alırken.
bf1 ve watch dog 2'de nedenini çözemediğim ekran kartı tam yüke binmiyor.
işlemcimde i7 6700.

Ben kullanıyorum.
Sıcaklık tam yükde 70'e kadar çıkıyor biraz fanları yükselt 60'a düşüyor.
Doom enternal'da yağ gibi yüksek ayarlarda 150fps alırken.
bf1 ve watch dog 2'de nedenini çözemediğim ekran kartı tam yüke binmiyor.
işlemcimde i7 6700.
İşlemcin yüzünden olabilir mi? 6. nesil i5'leri cidden berbat.

Ben 5600 xt mech oc modeli sıcaklık testlerini merak ediyorum da ulaşamadım. Mech oc ile gaming x modeli arasında 400 lira var. Mech oc için kimisi problem yok diyor kimisi çok ısınıyor diyor. Bir türlü sağlıklı bilgiye ulaşamadım.

Geri
Yukarı