MSI RX 570 Armor 8 GB OC problemli mi?

Deh$et

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Konulara baktığımda genellikle MSI Armor serisinin soğutma vb sıkıntıları olduğunu yazdıklarını gördüm. Ben de Armor serisi bir kart almayı düşünüyorum, bana tam olarak sıkıntılarının neler olduğunu söylerseniz mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konulara baktığımda genellikle MSI Armor serisinin soğutma vb sıkıntıları olduğunu yazdıklarını gördüm. Ben de Armor serisi bir kart almayı düşünüyorum, bana tam olarak sıkıntılarının neler olduğunu söylerseniz mutlu olurum.
Fan sesi, fan soğutması, kartın eğimi. Baştan aşağı kötü rezalet bir kart. Kaldı ki O.C yapılacak..

Sapphire mini RX570 daha iyi soğutur.

Ben de RX570'in Armor modelini kullanıyorum. Aldıktan sonra neredeyse ilgili her konuda Armor modelinin sıkıntılı olduğunu okudum ancak hiçbir oyunda 75-76 dereceyi geçtiğini görmedim. Soğutmasının iyi olmadığı söyleniyor ancak bahsettikleri değerler bunlar ise gayet iyi değerler bunlar. Asus'un Rog modelini kullanıp 85 civarında çalıştıran da gördüm undervolt yapma ihtiyacı duyanı da. Ben de bilmek isterim bu kart ile ilgili bahsedilen sorunları, aldık bir defa bari bilgimiz olsun.

Msi Armor Rx570 8GB sahibiyim. Kartta ısınma sorunu diğer markalara göre daha fazla. Bana kalırsa Rx serisine bulaşma yok alacağım diyorsanda Armor alma. Sapphire çok övülüyor forumda gördüğüm kadar Sapphire'ye bak bi istersen.

Msi Armor Rx570 8GB sahibiyim. Kartta ısınma sorunu diğer markalara göre daha fazla. Bana kalırsa Rx serisine bulaşma yok alacağım diyorsanda Armor alma. Sapphire çok övülüyor forumda gördüğüm kadar Sapphire'ye bak bi istersen.
Nitro+ kullanıyorum hem RGB hem de maksimum gördüğüm sıcaklık 60 derece karizması cabası.

650-950 TL arasında 2. el sağlam bir RX 580 8GB bulabilirsin. Artık piyasa ekran kartı konusunda çağ değiştirdiği için, RX 570 almanın bir esprisi kalmadı. Sapphire konusunda net birşey söyleyemem ama Armor serisi bir kart düzgün macun uygulanırsa, kasa uygun şekilde havalandırılırsa kullanılmasının bi sakıncası yok bence.
Not: Armor serisi bir kart bana göre blower stili bir kart ile eşdeğer. Ama yine de sağlam bir havalandırma gerekebilir.

Ben de RX570'in Armor modelini kullanıyorum. Aldıktan sonra neredeyse ilgili her konuda Armor modelinin sıkıntılı olduğunu okudum ancak hiçbir oyunda 75-76 dereceyi geçtiğini görmedim. Soğutmasının iyi olmadığı söyleniyor ancak bahsettikleri değerler bunlar ise gayet iyi değerler bunlar. Asus'un Rog modelini kullanıp 85 civarında çalıştıran da gördüm undervolt yapma ihtiyacı duyanı da. Ben de bilmek isterim bu kart ile ilgili bahsedilen sorunları, aldık bir defa bari bilgimiz olsun.
Aynı şekilde Asus ROG Strix RX 570'im var adamlar 90 derece diyor 72 dereceyi geçmiyor ve hiçbir sıkıntısı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı