MSI RX 570 için Kasa Önerisi

Hocam Vatan Bilgisayar + Media Markt gibi bir kaç mağazaya daha uğradım.
Örneğin 276 x 142 x 39 mm şeklinde olduğu zaman 39mm ekran kartının (39cm olarak anlaşıldı) 330mm kasaya sığmayacağını söylediler. Şuan da sanırım yazılan yorumlardan anladığım kadarıyla 276mm (27,6cm) göz önüne alınması gerekiyormuş. Doğru mudur?

Aynen öyle olması gerekiyor. Temsili bir resim koyayım aklında az çok fikir oluşur.

1525120478859.png

Hocam iyi misiniz? 39 mm 3.9 santim kartın yüksekliği. Aynı soğutmalı RX 480 bende var her kasaya sığar. 40 santim ekran kartı mı olur? :D Kart 28 santim bende Zalman Z9 Neo var. R1 daha ufak ona bile olur.
Hocam ben onu öyle bir atlamışım ki kartın yüksekliğini 3.9 santim olarak görmeme rağmen ben 39mm'yi 39cm olarak algılayıp onu boyut sanıp siparişini verdiğim kasayı iptal ettim ve üzülmüştüm belirttiğim modeli kullanamayacağım için. [emoji23] İlk PC toplayışım, mazur görün [emoji23]

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı