MSI RX 580 8 GB Armor Nasıl?

goksumert8

Kilopat
Daha fazla  
Bu ekran kartını kullanan var mı? Isınma sorunu olduğunu duydum. Bilgisayar topluyorum 2 ay önce RX580 Armor'u 1676TL'ye almıştım. Ama şimdi bir baktım GTX1060 6GB modeli 2100 küsüre düşmüş. Keşke ilk ekran kartını almasaydım. Her neyse, bu kart bana sıkıntı yaratır mı kullanan varsa bilgilendirebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1060'a 2100 TL verilmez. 1200 TL'lik kart ne hale geldi. Şaka gibi. RX 580'in ısınma sorunu da yok. Armor modeli alt seviye bir model olduğu için üst seviye modellere göre biraz daha fazla ısınabilir ama bu tehlike derecelere çıkıp performans düşüklüğü yaratacak derecede değil. Böyle olsa üreticiler ona göre önlem alırdı değil mi?

Soğutması daha iyi, bunu al o halde: Gigabyte Radeon RX 580 Gaming 8GB GDDR5 256bit Ekran Kartı - Nanokatalog

Ben Msi'in RX 580 Armor olan modelini kullanmaktayım. Genel olarak bakıldığında RX 580 8 GB GTX 1060 6 GB olan modeline rakip olarak çıkarılmış, 1070 ile kıyaslanmasa da 1060'dan daha iyi. Hem de VRAM olarak RX 580 daha üstün.
Pubg'de full ayarlarda 75 derece'de sabit kalıyor.

RX 580 Armor iyi bir hava akışını sahip bilgisayarda bir sorun yaratmayacaktır. Sadece ekran kartında backplate olmadığı için bir destekleyici aparat alsanız iyi olur, zira anakart'ın slotunu yamultma ihtimali var.

RX 580 Armor iyi bir hava akışını sahip bilgisayarda bir sorun yaratmayacaktır. Sadece ekran kartında backplate olmadığı için bir destekleyici aparat alsanız iyi olur, zira anakart'ın slotunu yamultma ihtimali var.
Ben destekleyici kullanmıyorum, evet yamuk duruyor. Sizce gerçekten anakartın slotu yamulur mu?(B450M PRO-VDH)

Sadece söylentiler vardı. Bir tecrübem olmadı. Çok yamuk durmuyorsa endişe etmenize gerek yok. Ama sizin yerinizde olsaydım basit bir diktörtgen yerleştirirdim ekran kartının köşesine.
Kasam Zalman Z3 Plus, içinde böyle bir şey vardı, ben çıkarmıştım. En iyisi yeniden takmak. Teşekkürler.

Ben Msi'in RX 580 Armor olan modelini kullanmaktayım. Genel olarak bakıldığında RX 580 8 GB GTX 1060 6 GB olan modeline rakip olarak çıkarılmış, 1070 ile kıyaslanmasa da 1060'dan daha iyi. Hem de VRAM olarak RX 580 daha üstün.
Pubg'de full ayarlarda 75 derece'de sabit kalıyor.
Fanları çok ses çıkarıyor mu peki ? vuuuuuu oluyor mu yani
GTX 1060'a 2100 TL verilmez. 1200 TL'lik kart ne hale geldi. Şaka gibi. RX 580'in ısınma sorunu da yok. Armor modeli alt seviye bir model olduğu için üst seviye modellere göre biraz daha fazla ısınabilir ama bu tehlike derecelere çıkıp performans düşüklüğü yaratacak derecede değil. Böyle olsa üreticiler ona göre önlem alırdı değil mi?

Soğutması daha iyi, bunu al o halde: Gigabyte Radeon RX 580 Gaming 8GB GDDR5 256bit Ekran Kartı - Nanokatalog
Armoru aldım artık yapacak bişey yok, inşallah ısınmaz ve fanlar vuuuuuvv diye çok ses çıkarmaz, 1200tl lik kart ne hale geldi evet şaka gibi hemde ne şaka yani..

Geri
Yukarı