MSI RX 590 PUBG sıcaklık değeri normal mi?

ApoBurda

Decapat
Arkadaşlar 2 gün önce sistem topladim, ekran kartim MSI RX 590 8 GB Armor OC serisi, 1080P PUBG oynarken ekran kartı sıcaklığı 75-85 arası değişiyor. Bu değerler normal midir, değil ise karti iade etmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biraz fazla fakat AMD kartlar çok fazla ısınıyor. Kardeşimin bilgisayarın'da RX 580 8GB Armor modeli mevcut ve 80 derece gördüğü çok oldu. Tabii ki soğutması da önemli kartın.

Düzenleme: Eğer Afterburner ile ayarlayabilirseniz fan dönme hızını yüksek bir ayar'da çalıştırın. Eğer düşüş olursa belki bu yardımcı olur sorununuza.

Biraz fazla fakat AMD kartlar çok fazla ısınıyor. Kardeşimin bilgisayarın'da RX 580 8GB Armor modeli mevcut ve 80 derece gördüğü çok oldu. Tabii ki soğutması da önemli kartın.

Düzenleme: Eğer Afterburner ile ayarlayabilirseniz fan dönme hızını yüksek bir ayar'da çalıştırın. Eğer düşüş olursa belki bu yardımcı olur sorununuza.
590 pulse kullanıyorum sabit fan 50de 65 derece görüyorum tabi pubg oynamıyorum..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı