MSI RX 6500 XT sistemde oyundayken ekranda parazitler çıkııyor

ErdemdDL

Hectopat
Daha fazla  
Örnek olarak attığım resimdeki parazitten oyundayken minik minik çıkıyor rastgele yerlerden ve stres olmaya başladım çünkü sistemi alalı 1 yıl geçmedi.
Ekran kartım MSI 6500 XT OC, ek olarak oyunlarda FPS düşmesi yok ve destek hattı bayramdan dolayı kapalı.

1682183574430.png

Şu an fpsimde Valorant'ta normal maçlarda 250 FPS'den 400 500 arasına çıktı.

Son düzenleme:
FPS neye göre artış gösterdi? Ayrıca sorun kablo kaynaklı olabilir. Varsa değil farklı kablo, farklı porttan bile test edebilirsin. Zaten 2 tane portu var. Sorun devam ediyorsa garantiyle konuşmalısın.

FPS neye göre artış gösterdi? Ayrıca sorun kablo kaynaklı olabilir. Varsa değil farklı kablo, farklı porttan bile test edebilirsin. Zaten 2 tane portu var. Sorun devam ediyorsa garantiyle konuşmalısın.

Hocam FPS hakkında hiçbir fikrim yok FurMark testlerindede aşırı stabil çalışıyor ama her oyunda FPS'im YouTube'daki videolardanda hızlandı artık FSR'a muhtaç olduğum oyunlarda bile kasmadan oynayabiliyorum o parazit sorunuda canı sıkılınca geliyor 1 saat aralıklarla.

Hocam FPS hakkında hiçbir fikrim yok FurMark testlerindede aşırı stabil çalışıyor ama her oyunda FPS'im YouTube'daki videolardanda hızlandı artık FSR'a muhtaç olduğum oyunlarda bile kasmadan oynayabiliyorum o parazit sorunuda canı sıkılınca geliyor 1 saat aralıklarla.
Durduk yere performansının artması garip ama sen ilk etapta farklı bir kablo veya port ile test et. Sonuçta olması gereken o değil.

Geri
Yukarı