MSI RX 6600 alınır mı?

RX7600 varken el sürülmez.

O ne demek ben Ryzen 3300X ile 4060 Ti kullandım aylarca, darboğaz olunca oyun oynanmıyor mu?

Hocam ben sizin YouTube videolarınızı gördüm. Geçen gün de konuma yazmıştınız. Bir şey soracağım. Size 4060 Ti ve 4070 kullanmış biri olarak soruyorum, sizce arasında dağlar kadar fark var mı yani değiştirmeye değecek kadar?

Çözünürlük artınca sıkıntı olmayabilir 1080p Ultra oynasam bana yeter.

1080P'de oynadım ben de, 3600 ile RX 7600 gayet güzel ikili olurlar. Benim iki tane testim var misal darboğaz istiyorsan al mis gibi darboğaz ama FPS tavan.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam ben sizin YouTube videolarınızı gördüm. Geçen gün de konuma yazmıştınız. Bir şey soracağım. Size 4060 Ti ve 4070 kullanmış biri olarak soruyorum, sizce arasında dağlar kadar fark var mı yani değiştirmeye değecek kadar?

1080P için yok. İş için lazım olmasaydı 4060 Ti ile devam eder ancak RTX 5000 serisi falan çıktığında yükseltme düşünürdüm.

Peki şimdilik yükseltmeye değer mi? Biliyosunuz sistemi yeni aldım.
1080P'de oynadım ben de, 3600 ile RX 7600 gayet güzel ikili olurlar. Benim iki tane testim var misal darboğaz istiyorsan al mis gibi darboğaz ama FPS tavan.

1080P için yok. İş için lazım olmasaydı 4060 Ti ile devam eder ancak RTX 5000 serisi falan çıktığında yükseltme düşünürdüm.

R5 3600 o kadar rezalet işlemci değil. Besler RX7600'ü.

Biliyorum hocam R5 3600 güzel işlemci kötü değil.

R5 3600 o kadar rezalet işlemci değil. Besler RX7600'ü.

Sanırım biraz FPS kaybı olur 3060 gibi falan kullanırım kartı en fazla bu olur.

Guc kaynağından korkuyorum bir de zamanında guc kaynağım yetersizdi FPS kayıpları ve reset atıyordu PC değiştirdim PSU'yu bütün sorunlar düzeldi.

Peki şimdilik yükseltmeye değer mi? Biliyosunuz sistemi yeni aldım.

Şimdi o alete ederinden çok fazla para ödedin kalkıp 4060 Ti satayım 4070 alayım dersen bir 5K daha zarara girersin. Çünkü ikinci elde 10-11K ancak verirler elindeki karta. 20K üzerine 4070 aldığında paranın karşılığını yine alamamış olacaksın. O performans farkının ederi 5-6K'dır.

Benim yükseltme sebebim dediğim gibi iş odaklıydı, sen dümdüz 1080P'de oyun oynayacaksan 4060 Ti yeter de artar RTX 5000 çıkana kadar.

Şimdi o alete ederinden çok fazla para ödedin kalkıp 4060 Ti satayım 4070 alayım dersen bir 5K daha zarara girersin. Çünkü ikinci elde 10-11K ancak verirler elindeki karta. 20K üzerine 4070 aldığında paranın karşılığını yine alamamış olacaksın. O performans farkının ederi 5-6K'dır.

Benim yükseltme sebebim dediğim gibi iş odaklıydı, sen dümdüz 1080P'de oyun oynayacaksan 4060 Ti yeter de artar RTX 5000 çıkana kadar.
Tamamdır hocam sağolun.

Şimdi o alete ederinden çok fazla para ödedin kalkıp 4060 Ti satayım 4070 alayım dersen bir 5K daha zarara girersin. Çünkü ikinci elde 10-11k ancak verirler elindeki karta. 20k üzerine 4070 aldığında paranın karşılığını yine alamamış olacaksın. O performans farkının ederi 5-6K'dır.

1080p için 4060 Ti 720p için falan bence 1080p çok olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı